Společně s jarní únavou se ve vás probouzí i touha, zbavit se přebytečných kil, ale bojíte se, že únava a lenost zvítězí? Odhodlejte se a začněte opravdu piánko. Nemusíte se přece trápit v posilovně. Sžijte se se cvičením formou zábavy a dovolte, aby se stalo vaší součástí!

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Začneme zlehka

Pokud to lze, přestaňte jezdit do práce autem. Po práci pak vystupte o 2 zastávky dříve a dojděte domů pěšky. Nemusíte každý den, stačí alespoň 1x či 2x v týdnu. Sami pak uvidíte, jak si pročistíte hlavu a promyslíte po cestě spoustu důležitých věcí.

Pořiďte si trekingové hole, ulehčíte tak svým zádům, nastolíte pravidelný rytmus chůze a nezatížíte tolik své klouby. (Zdroj: Vetroshop.cz)Pořiďte si trekingové hole, ulehčíte tak svým zádům, nastolíte pravidelný rytmus chůze a nezatížíte tolik své klouby. Existují dva různé druhy holí a to pevné a teleskopické. Teleskopické jsou složeny z více částí, tudíž jsou snáze skladovatelné, ale oproti pevným holím nejsou tak stabilní a nemají tak dlouhou životnost. V případě, že už trpíte problémy s kolenními klouby, nezoufejte, nemusíte se procházek vzdávat. Stačí si pořídit bandáž na koleno, a máte vystaráno.

Tip: máte-li pejska, je to ideální varianta. Vezměte trekingové hole a k večeru si dejte třeba půlhodinovou procházku společně s vaším čtyřnohým parťákem. Vy si krásně pročistíte hlavu a váš mazlíček vám bude neskonale vděčný.

Když vás procházky nebaví…

Pokud pro vás procházky nejsou přece jen příliš atraktivní záležitostí, zkuste vytáhnout kolečkové brusle a projet se po okolí. (Zdroj: Vetroshop.cz)Pokud pro vás procházky nejsou přece jen příliš atraktivní záležitostí, zkuste vytáhnout kolečkové brusle a projet se po okolí. Bruslení přispívá k dobrému držení těla a zpevnění zadečku. Vezměte přítele či kamarádku a udělejte si prima víkendové odpoledne na bruslích.

Rodina jako tým!

Jestliže si vaše tělo žádá víc než jen procházky a kolečkové brusle, nejrychlejším a nejefektivnějším venkovním sportem jsou týmové míčové hry. Máte jedinečnou šanci zapojit do hry celou rodinu a užít si u toho spoustu legrace. V každém městě či obci najdete venkovní hřiště, které můžete využít zcela zdarma či za mírný poplatek. Tak co, už jste se rozhodli, který sport to u vás letos vyhraje?

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem