ANKETA PRO VÁS: Myslíte si, že máte doma zdravé životní prostředí? A co pro vás zdravé bydlení znamená? Pokud příliš zdravě nebydlíte, co vám v tom brání? Co právě teď v této souvislosti řešíte? Odpovězte nám a vyhrajte balíček zdravých pamslků či předplatné našeho časopisu.

V posledních letech se totiž téma zdraví v souvislosti s bydlením řeší stejně často jako energetická úspornost či inteligenční kvocient domácnosti. Je to téma nejen aktuální, ale především široké - začíná u volby pozemku a stavebních materiálů, klene se přes způsoby řešení cirkulace vzduchu, světelné pohody v interiéru, filtrace a recyklace vody, akustické (ne)průstupnosti podlah, stropů a stěn... a končí u designu, volby barev a uspořádání interiéru.

A nás by zajímalo, zda se při řešení svého bydlení těmito otázkami zabýváte, zda se vám daří řešit je ku své spokojenosti, případně zda se u vás stávají předmětem vášnivých názorových výměn :)

Ptáme se tedy:

Jak zdravě si myslíte, že bydlíte? ;)

Své příspěvky nám posílejte do 30.6. na email md@bmone.cz. Tři nejzajímavější odměníme zdravým balíčkem bio a raw potravin v hodnotě 400 Kč a další vybraní autoři obdrží půlroční předplatné časopisu MŮJ DŮM.

O zdravém bydlení si toho můžete hodně přečíst v aktuálním čísle časopisu MŮJ DŮM 06/2019, kde najdete nejen přehled otázek se zdravým bydlením spojených, ale také například rozhovor s RNDr. Bohumilem Kotlíkem, PhD., ze Státního zdravotního ústavu, či vyjádření zástupců sedmi různých firem, které se otázkami zdravého bydlení ve svých oborech zabývají. 

MŮJ DŮM 06/2019

Partnerem ankety je společnost VELUX

Partnerem ankety je společnost VELUX

Zdroj: Redakce časopisu MŮJ DŮM

logo MessengerPoslat Messengerem