Asociace dodavatelů montovaných domů bude říjnu letošního roku pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již čtvrtý ročník zajímavé marketingové akce pod názvem „Den dřevostaveb 2017“, jejímž cílem bude propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby, a to nejenom vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD.

(Komerční prezentace)

ADMD logoDen dřevostaveb 2017 se bude konat v sobotu dne 7.10.2017 od 10,00 do 17,00 hodin. Otevřeny a zpřístupněny budou vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.  

Akce, kterou pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů, bude mít moto: Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka. Smyslem akce je poskytnout Vám komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce Vám prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby. 

Den dřevostaveb 2017 Vám umožní si domy nejenom prohlédnout na vlastní oči, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace, které při svém rozhodování potřebujete a to např. o aktuálních cenách a slevových akcích, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časovém harmonogramu zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod.  Jinými slovy se dá říci, že se jedná o Den otevřených dveří ve vybraných dřevostavbách v ČR.  

Den dřevostaveb 2017 se bude konat v sobotu dne 7.10.2017 od 10,00 do 17,00 hodin. Otevřeny a zpřístupněny budou vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.

Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 7.10.2017 navštívit se bude pohybovat kolem čtyřiceti.  Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří Vám budou ve vzorových domech k dispozici, je zveřejněn na webových DenDrevostaveb.cz, kde se také dozvíte podrobnosti o soutěži, která bude probíhat na Facebooku.

Jedním z míst, kde si budete moci prohlédnout více domů najednou, je Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu výstaviště BVV u brány č. 10), kde pro Vás bude připraven bohatý doprovodný program včetně občerstvení. Většina firem, které budou v rámci akce své vzorové domy prezentovat, připraví pro návštěvníky různá milá překvapení, např. slevové akce nebo různé soutěže.

Den dřevostaveb 2017 se bude konat v sobotu dne 7.10.2017 od 10,00 do 17,00 hodin. Otevřeny a zpřístupněny budou vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.

Věřím, že akce přinese všem zájemcům, resp. návštěvníkům nejenom zkvalitnění a prohloubení informací, ale přispěje k dalšímu posílení pozitivního vnímání a povědomí o dřevostavbách. Den dřevostaveb 2017 jistě také zvýší již dnes kladné vnímání kvalitních dřevěných montovaných domů realizovaných členy Asociace dodavatelů montovaných domů. 

Pokud se pro dřevěný montovaný dům na základě prohlídky vzorových domů rozhodnete a smlouvu o dílo se zhotovitelem uzavřete rychle, můžete se již o prázdninách roku 2018 nastěhovat a užívat si příjemného a energeticky úsporného bydlení ve své nové dřevostavbě.    

Ing. Vratislav Blaha, CSc., předseda Asociace dodavatelů montovaných domů

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem