Nejprodávanější bungalov roku 2015 – dům Instinkt bez garáže, s velkým náskokem druhý bungalov Instinkt 2, domy Bungalov Line 83 a Bungalov Line 113 a poslední novinky, šťastný bungalov Lucky a dům pro náročné klienty Moony – a samozřejmě další rodinné domy z nabídky Haas Fertigbau – jsou díky akčním bonusům dostupné do 30. června 2016 s přívlastkem Úsporné a Bezpečné dům. 

(Komerční prezentace)

Je tomu tak díky dvěma akčním bonusům – „Bezpečný dům“ a „Úsporný dům“, které navyšují komfort bydlení v nových domech Haas Fertigbau.

Při uzavření smlouvy do konce června získává klient za příplatek 9 900 Kč (bez DPH) v rámci akčního bonusu „Bezpečný dům“ bezpečnostní zařízení Jablotron v hodnotě 50 000 Kč, tři měsíce celkové ochrany Jablotron s napojením na pult centrální ochrany a dalších devět měsíců základní ochranu Jablotron s napojením na pult centrální ochrany.

Haas Fertigbau: Lucky - plochá střecha

Akční bonus „Úsporný dům“ nabídne zdarma ke standardní výbavě nového domu několik kvalitativních vylepšení tepelných izolací – u dřevostaveb Haas Fertigbau s akčním bonusem „Úsporný dům“ je zesílená tepelná izolace střešní šikminy i stropu (u patrových domů), vodorovné střechy (u bungalovů) a u obou skupin domů je zdarma použita obvodová stěna Thermo-Protect Premium-G, tedy konstrukce s grafitovým polystyrenem s hodnotou hodnotou součinitele prostupu tepla U = 0,13 W/m2K.

Haas Fertigbau: Lucky

Oba bonusy jsou nabízeny zájemcům o realizaci v rozsahu dodávky domu Na klíč (platí u obou akčních bonusů) a domů v provedení Praktik Plus (u akčního bonusu „Úsporný dům“). Veškeré detaily k oběma časově omezeným akčním bonusům všem zájemcům o stavbu kvalitní dřevostavby rádi sdělí obchodní zástupci Haas Fertigbau.

Haas Fertigbau: Moony

Zmíněné bungalovy si spolu z dalšími domy můžete prohlédnout zde: InstinktInstinkt 2Bungalov Line 83Bungalov Line 113LuckyMoony.

Zdroj: Tisková zpráva


logo MessengerPoslat Messengerem