V letošním roce se finále Baumit Life Challenge Award tradičně uskuteční v zemi vítězů předchozího ročníku soutěže, kterými se v roce 2022 stali Slovinci. Výběr nejpůsobivější evropské fasády bude i letos soubojem předních architektů a stavebních společností. Tři sta vybraných projektů představuje výkvět architektonické dokonalosti a inovativního designu současné Evropy.

Již tradičně se může do soutěže Baumit Life Challenge Award zapojit široká veřejnost a svými hlasy ocenit nejdokonalejší evropské fasády v šesti kategoriích. Veřejné hlasování bylo spuštěno a potrvá do 16. dubna, kdy budou v jednotlivých kategoriích vyhlášeny nejkrásnější stavby vybrané veřejností. Proto neváhejte a využijte možnosti zapojit se do výběru výjimečných architektonických realizací.

Souběžně s veřejným hlasováním zasedne třináctičlenná mezinárodní odborná porota, v níž má zastoupení i Česká republika, a vybere ze tří stovek architektonických realizací nejlepší fasádu Evropy.

Vyhlášení nejlepších evropských projektů v soutěži Baumit Life Challenge Award 2024, které vzešly z veřejného hlasování i z rozhodnutí odborné poroty, proběhne 23. května na slavnostním večeru ve slovinské Lublani.

logo MessengerPoslat Messengerem