Zájemci o koupi nového automobilu mají jedinečnou příležitost učinit letošní vánoce sobě a svým blízkým opravdu nezapomenutelné. Automobilka Hyundai se totiž rozhodla podělit se o radost z úspěchu, kterého letos na českém trhu dosáhla. Všichni, kdo navštíví před Vánoci prodejce Hyundai a vyberou si z jeho nabídky, získají štědré Hyundai Vánočné ve výši až 30 000 Kč, které mohou využít k dalšímu snížení kupní ceny vybraného vozu. Nabídka se týká modelů i10, i20 v edici Best of Family, ix20, i30 a Tucson v edici Best of Czech. 

(Komerční prezentace)

Hyundai v roce 2017 zatím na českém trhu prodal 17 963 vozů. Oproti loňsku je to nárůst o 5,3 %. Navíc modely Tucson a ix20 letos nadále kralují svým kategoriím a model i30 stále drží druhé místo v nejpopulárnější kategorii nižší střední třídy. Model Tucson se drží na špičce prodejních žebříčků již více než rok, přičemž za deset měsíců letošního roku se ho jen u nás prodalo 2 888 kusů. To je ve srovnání s minulým rokem o 11 % více.

Současný hit automobilky je ve své kategorii SUV-C za rok 2017 vůbec nejprodávanějším vozem. Stejně dobře se daří i nové generaci i30. S příchodem verze kombi se tato novinka těší trvalému zájmu českých řidičů. 

Úspěch Hyundai není omezen jen na Českou republiku. Ve srovnání s loňskem navýšila automobilka Hyundai své prodeje během prvních devíti měsíců letošního roku v Evropě o 3 %. Podle údajů o registracích Asociace evropských výrobců automobilů (ACEA) prodal Hyundai v Evropě v prvních třech čtvrtletích roku celkem 397 907 vozidel. Jen ve třetím čtvrtletí to bylo 126 986 vozů, což představuje rekordní výsledek v daném období.

A to je přeci důvod k pořádné oslavě. Tak se stavte u svého prodejce vozů Hyundai pro Vaše Hyundai Vánočné.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem