Vydejte se s námi na lov nových a zrekonstruovaných domů! Nejzajímavější architektonické počiny zveřejníme a slosujeme. Slovo dostane také odborná porota. Vyhrát můžete malé praktické dárky či roční předplatné časopisu MŮJ DŮM.

Protože počasí začalo přát výpravám až v posledních pár dnech (a vypadá to, že šance na dobré úlovky se konečně rozšiřují), 

prodlužujeme uzávěrku soutěže do 30. června!

Pokud jste zatím nestihli vyrazit do terénu, jelikož jste nechtěli zmoknout nebo zmrznout, můžete se pustit do akce nyní...

...A protože se nám líbí, jak jste aktivní a všímaví, rozhodli jsme se také zpestřit nabídku cen, které můžete vyhrát - "nabídku" proto, že si můžete cenu vybrat :-) Padne-li na Vás los, můžete volit z následujících pěti položek, přičemž platí, že konkrétní cena připadne tomu, kdo se ozve dříve:

1. Kniha: DĚJINY

Encyklopedie DĚJINYVelkolepá encyklopedie s názvem Dějiny nabízí komplexní mozaiku světových dějin od pravěku po současnost a díky unikátnímu grafickému zpracování, množství fotografií, mapek, časových os a věcným, čtivým textům přibližuje čtenáři minulost lidstva tak přehledně a v souvislostech jako žádná jiná kniha.

Vydalo UNIVERSUM v roce 2014 (3. vydání)

2. Kniha: ZVÍŘE

Encyklopedie ZVÍŘEZvíře je nepřekonatelné encyklopedické dílo o tvorech žijících v přírodě - od největšího savce po nejmenšího motýlka. Ukazuje jejich krásu a rozmanitost snímky a ilustracemi vysoké technické kvality a umělecké hodnoty, oceněné mnoha mezinárodními cenami, v nápadité grafické úpravě a doprovozené zajímavým textem plným nejnovějších informací.

Vydalo UNIVERSUM v roce 2014 (4. vydání)

3. Kniha: VĚDA

Encyklopedie VĚDAJedinečná kniha s názvem Věda vypráví příběh vědeckého pokroku od vynálezu kola až po řešení klimatických změn ve 21. století. Zachycuje všechny klíčové okamžiky nových objevů a ukazuje, jak lidé a jejich myšlenky a vynálezy měnili náš svět. Encyklopedie Věda, vybavená nádhernými fotografiemi a názornými ilustracemi, představuje i ta nejsložitější témata jednoduchým a srozumitelným způsobem, zpřístupňujícím tak lidské vědění čtenářům všech věkových kategorií.

Vydalo UNIVERSUM v roce 2014 (2. vydání)

4. Psí balíček: šampon + preparát pro zdravé dásně + prášek na klouby

Psí šampon Predator 4DOGŠampon proti parazitům Predator 4DOG likvidaci vnějších parazitů jako jsou blechy, klíšťata, roztoči i zákožka svrabová. Vynikající nejsou jen jeho antiparazitní, ale také mycí vlastnosti. Při koupeli krásně vyčistí a vyživí kůži i delší srst, takže působí zdravě a dobře se upravuje. Je bez parfemace a pro psy přirozený, proto nemají urgentní potřebu se po koupeli  válet.  Šampon dokáže zabránit opakované nákaze parazity  po celých 14 dní od použití.

Je určen výhradně pro psy, nepoužívejte pro kočky!

Preparát proti zubnímu plaku pro psy Nomaad De-PlagueNomaad De-Plague obsahuje mořskou řasu Ascophyllum nodosum pro redukci zubního plaku a kamene. Dokáže redukovat bakterie ve zvířecí tlamě a tím prakticky likviduje nepříjemný zápach z tlamy. Preparát působí přímo v zažívacím traktu zvířete. Odtud se dostává do krevního řečiště a následně do slin, kde v dostatečné koncentraci  účinně působí na zuby a dásně. Ničí bakterie, které způsobují zubní plak a současně dokáže změkčit již existující zubní kámen. Ten poté většinou sám odpadne nebo je velmi snadno odstranitelný pomocní zubního kartáčku. Zvíře se tak vyhne nepříjemné dentální hygieně u veterináře, která se provádí v celkové anestezii a tím organismus zvířete výrazně zatěžuje.

Kloubní preparát pro psy ArtiVit ForteArtiVit FORTE dokáže díky svému složení pokrýt všech 5 mechanismů regenerace a výživy kloubů. Navíc je obohacený o kyselinu hyaluronovou, která kloub účinně promazává a vitamíny C pro celkově dobrou kondici psa. ArtiVit je ideálním přípravkem  pro starší psi a kočky od 4 let, pro rychle rostoucí štěňata a jako účinná prevence pro mladé psy se zvýšenou zátěží. Je nepostradatelný po ortopedických operacích, při displazii kloubu, osteoartritidě a bolestech pohybového aparátu spojených s defekty a stářím zvířete.

5. Repelent na trávník, na terasu i do psí boudy!

Repelent do prostoru - tekutá moskytiéra Predator 3DNovinka Repelent Predator 3D ve spreji je unikátní repelent, který nestříkáte na sebe, ale do prostoru na zem, trávník, kolem oken nebo na terasu nebo třeba kolem a do boudy vašeho psa. A účinek přichází okamžitě! Odpuzuje, paralyzuje a hubí komáry, klíšťata, tiplice, ovády, mravence, mouchy blechy, moly, štěnice i jiný hmyz. Je ideální pro vnitřní i vnější použití, takže ho bez obav můžete použít třeba v místnosti. Venku dokáže likvidovat komáry 12 až 48 hodin a klíšťata i několik dní. Uvnitř nebo nastříkaný na porézní materiál např. dřevěnou terasu, odpuzuje komáry  až několik týdnů. 

* * *

...A JAK POSTUPOVAT? ČTĚTE NÍŽE...

Naši redaktoři nemohou být všude, i když by samozřejmě chtěli.

MŮJ DŮM AgentV českých, moravských a slezských krajích v posledních letech potěšitelně přibývá architektonických a stavitelských počinů, které stojí za pozornost, a někdy i potlesk. Vědí o nich však zatím jen sousedé a kolemjdoucí, a to je v mnoha případech škoda.

A protože víme, že si takových počinů všímáte, a čas od času nám do redakce zasíláte obrázky domů, které vás zaujaly, případně přímo nadchly (jako například tento a tyto), rozhodli jsme se vás v této snaze povzbudit a vyhlašujeme tímto JARNÍ AKCI zaměřenou na nově postavené a zrekonstruované domy, v níž můžete vyhrát roční předplatné časopisu MŮJ DŮM a jiné sympatické ceny.

K účasti vám stačí fotoaparát a email.

Podmínky jsou jednoduché, stačí se držet následujících pokynů:

1. Vyfotografujte nově postavený nebo výrazně zrekonstruovaný dům, který jste objevili kdekoli ve vašem okolí a je podle vás něčím pěkný, zajímavý a inspirující. Čím více fotografií, a  tedy podrobnější dokumentace, tím lépe! :-)

2. Fotografie zašlete v elektronické podobě společně se svým komentářem (proč stojí tento dům za pozornost) na adresu md@bmczech.cz do 15.5.2016. 

3. Nejzajímavější domy zveřejníme na webu www.mujdum.cz nebo www.dumabyt.cz.

4. LOSOVÁNÍ:  Ze zveřejněných příspěvků vylosujeme pět, jejichž autoři od nás dostanou praktický dárek.

5. CENA ODBORNÉ POROTY: Odborná porota vybere ze všech příspěvků, které od vás obdržíme, nejzajímavější dům. Autor vítězného příspěvku získá jako cenu za nejlepší úlovek roční předplatné časopisu MŮJ DŮM.

6. Počet zdokumentovaných domů zaslaných z jedné emailové adresy není omezen.

Už teď se těšíme na vaše úlovky! :-)

Vaše redakce

 

logo MessengerPoslat Messengerem