V duchu hesla „Neprodáváme jen podlahy, ale celý interiér“ se na největším stavebním veletrhu FOR ARCH v Praze-Letňanech představí přední český výrobce a dovozce podlahových krytin společnost Kratochvíl parket profi. Luxusní dřevěné podlahy Kährs či ekologický program zdravých krytin WINEO PURLINE bude KPP prezentovat na společném stánku spolu s firmami a designovými značkami, jako jsou Hanák Nábytek, spotřebiče Miele, svítidla Brokis a Koupelny Elements.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Ze sortimentu KPP budou k vidění nové kolekce luxusních dřevěných podlah Kährs či ekologický program zdravých krytin WINEO PURLINE. Společnou prezentací Kratochvíl parket profi naváže na koncept, který realizoval už svým novým showroomem v jednom z největších interiérových center u nás HANAK FORUM v Praze-Čestlicích. V něm si zákazník může na jednom místě barevně i materiálově sladit podlahu, kuchyň, dveře a další vybavení, protože kromě výrobce kuchyní, dveří a nábytku společnosti Hanák a právě KPP jsou v interiérovém centru zastoupeni i prodejci keramických obkladů a sanity.

„Na veletrh For Arch se vracíme v návaznosti a jako završení našich investic za poslední rok v Praze, kde jsme otevřeli zmiňovaný showroom v Praze-Čestlicích a potom logistické centrum v Horních Počernicích. Zde se také zrodila myšlenka společné prezentace interiérových firem,“ komentoval prezentaci na FOR ARCH Petr Kratochvíl, zakladatel společnosti KPP.

Stánek společnosti Kratochvíl parket profi najdete na veletrhu FOR ARCH (18. - 22. září) v Letňanech v hale č. 2, stánek č. 9.

Více na KPP.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem