Novinkou na našem trhu jsou skútry HECHT EQUIS a HECHT CITIS. Nejsou to však skútry ledajaké – ale akumulátorové. Můžete s nimi jet pohodlně kamkoli – bez hluku a kouře. Oproti benzínovým skútrům vám ušetří poměrně dost starostí.

(Komerční prezentace)

Aku skútr – praktický elegán

Aku skútr se ideálně hodí jako „doplněk“ k domu – když si potřebujete zajet na návštěvu za přáteli či třeba něco malého nakoupit. Využijete jej jak na stylové vyjížďky či běžný přesun po městě, tak při cestě do školy, zaměstnání nebo na úřady. Nemusíte již řešit problémy s dopravními kolonami, přeplněnou hromadnou dopravou nebo parkováním.

A výhody aku skútrů...?

Jaké mají aku skútry výhody oproti skútrům benzínovým? Již jsme zmínili, že se na nich projedete zcela bez hluku a kouře. A to není všechno. Zásadní je, že s aku skútrem nemáte žádné zbytečné starosti. Můžete jej používat s trochou nadsázky jako mobilní telefon – jen jej nabijete a užíváte si jeho výhod. Oproti skútru benzínovému je totiž téměř bezúdržbový – neřešíte výměnu oleje, vzduchových a palivových filtrů či svíček, opotřebení spojky a problémem není ani klínový řemen u variátoru, který u benzínových skútrů většinou mnoho nevydrží.

U aku skútrů HECHT navíc neřešíte ani téměř žádné papírování: Při koupi ihned obdržíte velký technický průkaz a zelenou převozní registrační značku. Pak si dojedete pro standardní registrační značku a je to.

Krásné nové stroje: EQUIS a CITIS

Aku skútr HECHT EQUIS si můžete vybrat v modré matné nebo bílé lesklé metalické barvě. Jeho srdcem je elektromotor o výkonu 1800 W a díky vysokému točivému momentu dosahuje rychlého rozjezdu. Na jedno nabití ujede až 65 kilometrů, a to díky svému 72V akumulátoru s kapacitou 20 Ah. V ceně je též zádová opěrka. Nabijete jej za 6–8 hodin.

Další model HECHT CITIS nabízí variantu v modré a bíle lesklé nebo stříbrné matné metalické barvě. Může se pochlubit velice svižným motorem o výkonu 3000 W, díky kterému je velice obratný v městském provozu. Dojede až 60 kilometrů na jedno nabití, je osazen 72V akumulátorem s kapacitou 20 Ah, který nabijete za 8 hodin.

Oba skútry nabízí maximální rychlost 45 km/h a jsou vybaveny digitálním tachometrem a přední kotoučovou a zadní bubnovou brzdou. Samozřejmostí je homologace pro provoz na pozemních komunikacích.

V souladu s přírodou

Aku skútry HECHT neprodukují žádné emise a jsou součástí projektu GO GREEN – uděláte tedy i něco pro přírodu. Vložené náklady do pořízení skútru se vám navíc rychle vrátí na ušetřených nákladech za údržbu a pohonné hmoty.

Více o elektrických skútrech si můžete přečíst na www.hecht.cz.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem