Rozhodujete se, jakými spotřebiči vybavit vaši domácnost? Přijďte si nezávazně vyzkoušet přístroje Miele v praxi. Pochutnáte si na lahodném menu a odnesete si kromě skvělého zážitku spoustu cenných rad. Můžete si vybrat mezi různými typy vaření. Pokud už spotřebiče Miele vlastníte a rádi byste si vyzkoušeli jejich nekonečné možnosti, můžete využít zbrusu novou službu - Miele Chef at Home.

(Komerční prezentace)

Kulinářské akce Miele

Miele Experience Centra (MEC) v Praze a Brně jsou přímo ideálním prostorem pro nejrůznější kulinářské akce. Pro zvláštní příležitosti s minimálním počtem účastníků je určen noblesní salónek vybavený designovým nábytkem či vinotékou. Prostory MEC si lze rovněž pronajmout pro nejrůznější společenské akce – speciální kurzy vaření, firemní večírky, exkluzivní degustace, vernisáže, módní přehlídky, tiskové konference apod.

Na našich akcích zažijete svět Miele na vlastní kůži. Načerpáte inspiraci i informace, v aktivní kuchyni MEC se můžete sami aktivně zapojit do přípravy pokrmů nebo získat tipy a triky od špičkového kuchaře. Díky našim kurzům se budete moci pochlubit svým blízkým i přátelům nezapomenutelným ohňostrojem chutí.  

Všechny kurzy probíhají v prostorách Miele Experience Center v Brně a Praze, které jsou vybaveny přístroji s nejnovějšími technologiemi – i proto je každý kurz vaření jedinečným zážitkem.

Co nabízíme?

1. Předváděcí vaření

Tento prezentační kurz je určen všem, kteří mají zájem seznámit se s přednostmi domácích přístrojů Miele. Pokud zvažujete zakoupení přístrojů, nebo jen chcete vědět, jak fungují a co dokáží, je tento kurz přímo vám. Předvedeme vám výhody pečicích, paních i kombinovaných parních trub. Zaměříme se na jednoduchost, rychlost a optimální přípravu pokrmů v přístrojích Miele. Sami se můžete přesvědčit nejen o snadnosti ovládání a propracovanosti provozních způsobů, ale i o jednoduché přípravě a výtečné chuti pokrmů z našich přístrojů. Na vlastní chuťové buňky poznáte výjimečnost vaření surovin v páře, které je v současné době velmi moderní a především zdravé.

2. Kulinářský večer á la carte

Pokud si chcete rozšířit své vědomosti o přednostech spotřebičů Miele, zapojit se do přípravy výtečného čtyřchodového menu, získat cenné rady od špičkových kuchařů a v neposlední řadě ochutnat skvělá vína z naší vinotéky, měli byste svou pozornost zaměřit na kulinářský večer "á la carte". Pomůžeme vám naučit se pracovat s parní troubou, kombinovanou parní troubou, indukcí a dalšími přístroji tak, aby pro Vás vaření přestalo být povinností a stalo se čistou radostí. Kromě samotné přípravy menu se zaměříme také na servis či prostírání stolu, aby byl zážitek skutečně dokonalý. Kulinářský večer á la carte je ideálním dárkem pro vaše blízké, ale využít jej lze i jako oblíbenou formu teambuildingu pro vaše zaměstnance.

3. Kurz vaření

Hledáte inspiraci pro své domácí kulinářské experimenty? Navštivte naše kurzy vaření, na nichž se pod vedením špičkových kuchařů naučíte připravovat kompletní menu pro svou rodinu či přátele. V našich kurzech se odrážejí současné trendy vaření a příklon ke zdravému životnímu stylu, a proto jsou zaměřeny především na přípravu pokrmů v parní či kombinované parní troubě. V příjemném prostředí aktivní kuchyně Miele v pražském showroomu si můžete vyzkoušet přednosti spotřebičů Miele a vychutnat si vlastnoručně připravené chutné a zdravé pokrmy.

4. Private Chef / Miele Chef at Home/ Call Chef/ ?

Svým zákazníkům nabízíme i zcela novou službu – Miele Chef at Home. Je určena všem, kteří mají doma spotřebiče Miele a rádi by vyzkoušeli jejich nekonečné možnosti. Pokud vám nevyhovují některé z nabízených termínů, případně dáváte přednost skutečně individuálnímu přístupu, jistě tuto službu oceníte. Kromě otestování mnoha praktických funkcí a programů můžete rozšířit svůj kuchařský repertoár o nové a zajímavé recepty. Službu nabízíme v českém, anglickém a ruském jazyce. 

Více informací najdete na stránkách značky Miele.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem