Ve čtvrtek 8. listopadu se na Vyšší odborné škole a Střední průmyslové škole ve Volyni koná již sedmý ročník semináře Interiéry, který je určen převážně interiérovým designérům, architektům a výrobcům nábytku. Hlavním tématem je minulost vs. budoucnost a cílem je poučit se z minulosti a vyhlížet optimisticky do budoucnosti.

Na semináři si připomenete, jak vypadaly kuchyně našich předkůNa letošní akci se posluchači podívají hodně hluboko do minulosti (až do pravěku), i do relativně nedávné doby, tedy před rok 1989. Probírat se také budou vizualizace, 3D tisk i virtuální realita. Zabrousí se do kuchyní z minulosti i do kuchyně ze Star-treku. Hovořit se bude i o reálné praxi současného designéra, podíváte se, jak se během času změnilo interiérové vybavení obchodů, jak se vyvíjely lamináty po stránce technologické i dekorové. Ujít byste si neměli nechat přednášku od Reného Baďury "Země je placatá" a vstup Jiřího Pelcla "Září 2018: Paříž, Londýn, Benátky". Mimooborovou přednášku bude mít Kristian Gambiraža, který pohovoří o pokoře v businessu i o odvaze k podnikatelským činům.

Celkem zde proběhne 23 pečlivě vybraných přednášek a i letos se budou rozdávat boxy se zajímavými vzorky. Stačí se přihlásit on-line na Interiery2000.cz

logo MessengerPoslat Messengerem