V posledních měsících jsme pro vás testovali vzorového domy společnosti Canaba a přinášeli užitečné postřehy a dojmy. Pokud mohu mluvit za všechny zúčastněné, vybrali bychom si. Právě proto jsme se rozhodli navštívit Infocentrum, které je vstupní branou do Centra vzorových domů v Nehvizdech u Prahy, a zjistit, co vás při samotném výběru domu a následné koupi čeká… 

(Připraveno ve splupráci se společností Canaba)

Ze Smíchova do Centra vzorových domů společnosti Canaba jsme dojeli asi za půl hodiny. Je to jen kousek od dálnice na Brno a parkování je zajištěno přímo v prostorách hned u budovy Infocentra. Schůzku s autorizovaným prodejcem Ing. Fikeisem jsme měli domluvenou předem, což doporučujeme všem, aby se prodejce mohl věnovat pouze vám.

V posledních měsících jsme pro vás testovali vzorového domy společnosti Canaba a přinášeli užitečné postřehy a dojmy. Pokud mohu mluvit za všechny zúčastněné, vybrali bychom si. Právě proto jsme se rozhodli navštívit Infocentrum, které je vstupní branou do Centra vzorových domů v Nehvizdech u Prahy, a zjistit, co vás při samotném výběru domu a následné koupi čeká…Na schůzku do Infocentra jsme dorazili o půl hodiny dříve, což vůbec nevadilo, protože se nás hned ujala milá asistentka. Nabídla nám místo na pohovce, přinesla kávu, informační brožury a na velké obrazovce nám pustila spot se zajímavými informacemi nejen o všech nabízených domech, ale také o firmě samotné.

Mimo jiné jsme se dozvěděli, že firma Canaba má vlastní výrobní závod, ve kterém se vyrábí vše potřebné pro stavbu domu, jak pracuje tým architektů a projektantů, a mnoho dalších užitečných informací. O tom, že je mnohem příjemnější si svůj budoucí nový domov prohlédnout ještě předtím, než necháte dům postavit a nastěhujete se, není pochyb. Jen tak totiž zjistíte, zda vám dané řešení domu plně vyhovuje, nebo zda se vaše představy liší.

Jakmile se nás ujal pan Fikeis, zavedl nás do námi vybraného domu, který s námi společně prošel a detailně nás seznámil se všemi technologiemi a přednostmi domu. Navíc nám poskytl důležité informace týkající se pořízení nového bydlení, od výběru domu a jeho projektové přípravy až po financování stavby, a dokonce jsme měli možnost získat projekt zvoleného typu domu zcela zdarma, abychom si ho mohli doma ještě jednou v klidu prostudovat.

Mimo jiné jsme se také dozvěděli, že firma Canaba za nás za velmi výhodnou cenu vyřídí i veškerá stavební povolení, což je příjemný bonus. Poté, co jsme se vyptali na průběh a délku stavby, možné úpravy oproti návrhu a mnoho dalšího, nás prodejce zavedl zpět do Infocentra.

Nachází se tu i prezentace vzorků výrobků a technologií renomovaných dodavatelů, kteří se na výstavbě domů Canaba i provozu centra podílejí (vzorky produktů Bramac, Siko, Velux a dalších). Pokud hledáte pro svou rodinu nové bydlení, rozhodně návštěvu Centra vzorových domů doporučujeme.

Další podrobnosti a informace můžete získat na www.cvzd.cz.

Text: Edita Erbsová, Foto: Lukáš Hausenblas

logo MessengerPoslat Messengerem