Rádi byste sobě nebo svým blízkým nadělili pod stromeček praktický dárek? Ve spolupráci se společností Auto Kelly jsme pro vás připravili jednoduchou soutěž o bezuhlíkovou AKU vrtačku Starline 18 V.

AKU vrtačka své místo v dílně vždy najde

Pokud byste měli vyjmenovat základní vybavení každého kutila, pořádná vrtačka na vašem seznamu určitě nebude chybět. Auto Kelly na trh právě uvedlo novou bezuhlíkovou AKU vrtačku Starline 18 V. Své uplatnění najde jak při vrtání, tak při šroubování. Technologie bezuhlíkového motoru zaručuje vynikající účinnost. Dokonale kompaktní a lehká konstrukce s ergonomickým tvarováním umožňuje použití i na místech s omezeným přístupem.

Díky 15+1 poloze pro utahování a vrtání je možné stejnoměrné šroubování do různých materiálů. Vrtačka vám navíc na práci sama posvítí LED svítilnou. Zbrusu nová bezuhlíková AKU vrtačka Starline disponuje skvělým poměrem cena/výkon a je v prodeji za 3013 Kč. Více na www.autokelly.cz.

Soutěžní otázka:

Kolik váží bezuhlíková AKU vrtačka Starline 18 V?

a)      1,1 kg

b)      2,3 kg

c)       3,1 kg

Nápovědu najdete na www.autokelly.cz.

Své odpovědi zasílejte emailem na soutez@mujdum.cz. Čas máte do čtvrtka 14.12. do 23:59 hodin. Vítěze vylosujeme ze všech správných odpovědí 18.12.

Hodně štěstí!

logo MessengerPoslat Messengerem