Dříve pouhá nutnost, dnes pomalu jeden z nejdominantnějších prvků místností – interiérové dveře. Moderní technologie a materiály posunuly designové trendy během posledních let zase o několik kroků dále. Co bude v nadcházejících sezónách nejvíce slušet našemu interiéru?

Pojďte si zasoutěžit o bílé interiérové dveře od českého výrobce MASONITE!

Měsícem červnem nás provázejí tři soutěžní otázky a na konci tohoto trojboje bude jeden šťastný majitel sady 5 nových plných interiérových dveří. Můžete znásobit svou šanci tím, že 3 x správně zodpovíte soutěžní otázku.

O co se soutěží? Výherce si může vybrat ze dvou dekorů plných profilovaných bílých dveří (v případě zájmu o prosklení bude výherce kompenzovat finanční rozdíl mezi plnou a prosklenou verzí dveří). Oba dekory jsou novinkou letošního roku – dveře ANGLET nebo dveře BORDEAUX.

O módní nesmrtelnosti bílé barvy není pochyb. Profilované dveře z dílny MASONITE Anglet a Bordeaux jsou toho jasným důkazem. Ať už volíme vnitřní výplň dveří s deskou DTD nebo voštinou, odolný bílý lakovaný povrch dodá obytným prostorům punc elegance a zároveň umožní vyniknout ozdobným prvkům.

Soutěžní otázka č. 3: Kolik řad hladkých dveří Masonite v jihlavských závodech vyrábí? 

a) 8

b) 12

c) 14

Odpověď na soutěžní otázku zašlete na e-mail soutez@mujdum.cz.

...hledejte ji na stránkách www.masonite.cz.

Otázku č. 1 najdete zde.

Otázku č. 2 najdete zde.

* * *

Podmínky: Soutěž probíhá od 1.6. do 30.6. 2017. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a není možné ji právně vymáhat.

Strohé linie versus antické spirály

MASONITE si jako tradiční český výrobce dveří prošel za svou téměř 60ti letou působnost mnoha vývojovými fázemi a zaznamenal řadu módních trendů v oblasti interiérových dveří. V 21. století se ustálily dva nejžádanější styly dveřních křídel – jeden striktně ctí ostré rovné geometrické tvary a druhý naopak vyznává antické oblé a různě zakřivené linie.

Minimalistický styl moderních a vzdušných interiérů si doslova žádá švih a strohou eleganci jakou reprezentují modely profilovaných dveří ANGLET a BORDEAUX. Naproti tomu jemnost spirálovitých motivů, kterou aplikovali Řekové již od volutových jónských sloupů, vnáší do portfolia českého výrobce modely CLAUDIUS, OCTAVIANUS A SOKRATES.

Zleva: dveře Sokrates, Claudius, Octavian (MASONITE)

ANGLET a BORDEAUX, krása v bílé barvě

Konstrukce profilovaných dveří je tvořena vlysem z desky MDF pokrytým oboustranně deskami HDF se specifickým prolisem výroby MASONITE. Pro všechny druhy bílých dveří je vybraná bílá UV barva v odstínu RAL 9003, která dává perfektně vyniknout horizontálnímu nebo vertikálnímu dekoru dveřního křídla. Hladký bílý povrch celému modelu propůjčuje trendový design a eleganci a zároveň umožňuje univerzální kombinování s dalšími prvky a materiály použitými v interiéru.

Zasklívací rámečky modelů ANGLET VERTIKA a BORDEAUX VERTIKA jsou vyrobeny z MDF materiálu a standardně zasklené pískovaným sklem, které striktně kopírují ostré linie dveří, a celý dojem odlehčují. ANGLET a BORDEAUX se staly vlajkovou lodí MASONITE pro letošní sezónu, a to právě díky svému progresivnímu vzhledu, který do celkového interiérového konceptu vnášejí.

Vlastní sadu dveří na míru si můžete sami sestavit v online konfigurátoru na www.masonite.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem