Společnost PTÁČEK velkoobchod, provozovatel sítě studií KOUPELNY PTÁČEK, pořádá letos již čtvrtý ročník veletrhu novinek dodavatelů sortimentu topení – plyn – voda – sanita – inženýrské sítě – koupelny v České republice a na Slovensku. „Již druhým rokem obsadíme největší pavilon v rámci brněnského výstaviště. Zákazníkům zde představí novinky pro letošní rok více jak 150 vystavovatelů, “ uvádí Václav Vančura, zástupce společnosti Ptáček.  

(Komerční prezentace)

Veletrh PTÁČEK byl původně koncipován jako zcela samostatná výstava určená výlučně pro odborníky z oboru. V minulém roce se však privátní akce zpřístupnila i široké veřejnosti. Součástí veletrhu je samostatný stánek studií koupelen PTÁČEK, kde se může veřejnost seznámit nejen s šíří nabídky sortimentu, ale i s profesionálními službami, které celá síť studií koupelen, jež nyní čítá již přes 50 prodejen, nabízí.

„K dispozici jsou zde samozřejmě i odborníci, kteří ochotně poradí každému zájemci s nejvhodnějším řešením podle individuálních požadavků a specifik konkrétních prostor,“ říká Vančura. 

Veletrh PTÁČEK byl původně koncipován jako zcela samostatná výstava určená výlučně pro odborníky z oboru. V minulém roce se však privátní akce zpřístupnila i široké veřejnosti.

Návštěvníky jistě zaujme prezentace novinek v oboru vytápění s důrazem na ekologické a alternativní zdroje, ale i ukázky trendů ve vybavení koupelen, ať už jde o sanitární keramiku a ostatní zařizovací předměty, baterie, koupelnový nábytek či obklady a dlažby.

„Stánky jsou proto pro přehlednost rozmístěny na ploše pavilonu podle hlavních sortimentních skupin: vytápění včetně využití alternativních zdrojů, vybavení koupelen a inženýrské sítě,“ upozorňuje Vančura.

Veletrh PTÁČEK 2016 bude probíhat ve stejném pavilonu jako v loňském roce.

Veletrh bude probíhat ve stejném pavilonu jako v loňském roce. „Zájem dodavatelů o účast na akci se každým rokem zvyšuje. Druhým rokem se tedy vše odehrává v moderním pavilonu s plochou více než 10.000 m2“ uvádí Vančura, který dodává, že svou účast již přislíbilo přes 150 firem.

„Věříme, že po úspěchu v loňském roce bude veletrh opět zajímavý i pro ty, kteří se chystají stavět či rekonstruovat nebo se pouze zajímají o moderní trendy v bydlení,“ uzavírá Vančura.

Termín:

19. do 21. dubna – odborná veřejnost

22. a 23. dubna – volný vstup

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem