„Za tisíce vám ušetříme statisíce“ - to je jedno z mott nového projektu ProBydlení české developerské skupiny FINEP HOLDING.

(Komerční prezentace)

„Projekt ProBydlení je naším dalším milníkem v bydlícím segmentu. Dnes můžeme všem zájemcům o bydlení, včetně rekonstrukcí, správy nemovitostí nebo investic do nemovitostí, nabídnout kvalitní profesionální služby a servis pod jednou střechou,“ říká Tomáš Pardubický, generální ředitel FINEP HOLDINGU.

V centru Prahy, v Havlíčkově ulici naproti Masarykovu nádraží se ve čtvrtek 20. října 2016 otevřel tří patrový showroom ProBydlení a od prvního okamžiku má pro své klienty připraveny konkrétní koncepty, postupy a chytrá řešení na reálných příkladech a nápadech. (Zdroj: FINEP)

Cílovou skupinou jsou všichni majitelé, potenciální majitelé i uživatelé nemovitostí, protože peníze vložené do realit patří mezi největší životní investice. Projekt ProBydlení je první na trhu, který k nemovitostním investicím přistupuje profesionálně a především komplexně v rámci ucelené nabídky služeb a servisu pro klienty.

V centru Prahy, v Havlíčkově ulici naproti Masarykovu nádraží se ve čtvrtek 20. října 2016 otevřel tří patrový showroom ProBydlení a od prvního okamžiku má pro své klienty připraveny konkrétní koncepty, postupy a chytrá řešení na reálných příkladech a nápadech.

Showroom ProBydlení v číslech a zajímavostech:

V centru Prahy, v Havlíčkově ulici naproti Masarykovu nádraží se ve čtvrtek 20. října 2016 otevřel tří patrový showroom ProBydlení a od prvního okamžiku má pro své klienty připraveny konkrétní koncepty, postupy a chytrá řešení na reálných příkladech a nápadech. (Zdroj: FINEP)- Unikátní plocha o velikosti 1350 m2 kompletně využitá pro prezentaci produktů a služeb, které potřebuje každý majitel nemovitosti

- 5 plně vybavených vzorových bytů od luxusního 4kk až po 1kk, celková plocha vzorových bytů je 270 m2

- V každém vzorovém bytě minimálně jedno unikátní řešení využití prostoru

- Ukázky 3 dětských pokojů pro menší děti, sourozeneckou dvojici i „puberťáky“

- Prezentace a nabídka 20 českých firem a dodavatelů interiérového vybavení

- Nabídka 3 kategorií/řad kuchyní, prezentace aktuálních trendů v koupelnách nebo desítky možností kombinací barev a materiálů u podlah; nabídka interiérových a exteriérových dveří, nábytku do pokojů, ložnic, atd.

- 50 profesionálů, kteří klientům zajistí vše od A do Z (rekonstrukce, vybavení domácnosti, finanční služby, poradenství, správa nemovitostí, zabezpečení domácností, atd.)

- A také možnost na jednom místě kompletně vybavit domácnost nebo realizovat rekonstrukci a následně vybavení domácnosti nábytkem nebo spotřebiči. A ušetřit tak jak peníze, tak i čas.

V centru Prahy, v Havlíčkově ulici naproti Masarykovu nádraží se ve čtvrtek 20. října 2016 otevřel tří patrový showroom ProBydlení a od prvního okamžiku má pro své klienty připraveny konkrétní koncepty, postupy a chytrá řešení na reálných příkladech a nápadech. (Zdroj: FINEP)

„FINEP je na trhu 21 let, v oblasti novostaveb jsme dnes dvojkou na trhu. Díky službám MAXIMA RELITY však prodáváme nejvíce nemovitostí v Praze. Známe potřeby našich klientů v bydlícím segmentu a pro každého z nich jsme schopni přesně ušít projekt na míru. ProBydlení dokáže vyplnit sny všem zájemcům o lepší bydlení, výkonnější investice, nebo jen odbornou radu, o kterou se mohou opřít,“ dodává Tomáš Pardubický. 

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem