Argumenty, které hovoří pro nákup a instalaci centrálního vysavače do bytu a rodinného domu pochopí snadno každý, kdo již centrální vysavač používá. Drtivá většina už by v budoucnu vůbec nepřemýšlela nad otázkou, jestli ano či ne. Odpověď je jednoznačná: „nemám ve svém rodinném domě spolehlivější, levnější a užitečnější technologii“. Dalšími odpověďmi bývají také: „mám centrální vysavač již 28 let a nesáhnul jsem na něj“. Na otázku, jestli by si přál vyměnit za nový, většinou dostanete odpověď s otázkou: „proč, pořád funguje“. Potřebuji jen nějaký nástavec, nebo hadici. Takových uživatelů je v ČR více jak 80 tisíc, a to není malé číslo.

Proč jsou tito lidé tak spokojení? Položíte-li si tuto otázku, tak na ni nedostanete odpověď, dokud to sami nezkusíte. Hlavními argumenty jsou asi silný tah motoru a současné ticho, protože výkonná jednotka je umístěná mimo uklízené prostory. Navíc na její výkon a příkon el. Energie neplatí žádná omezení EU. Ani nemohou, kdyby centrální vysavač neměl výkon, nemohl by obsluhovat mnohdy dlouhý potrubní rozvod a hadici vysavače, která má většinou 10 m. Ptáte-li se na spotřebu energie a její vysokou cenu, tak je snadné si odpovědět kolik hodin týdně vysavač běží a vynásobit si tento čas počtem týdnů v roce. Troufáme si tvrdit, že půjde o číslo někde kolem 50 h a při příkonu 1850W půjde o cca 100kW. Proti pračce, ledničce a ostatním spotřebičům, jde o zanedbatelnou sumu, která je navíc bohatě vykompenzována podstatně rychlejším úklidem domu, protože vysavač vysaje do hloubky a po prvním přejetí hubicí vše daleko rychleji, takže máte zkrácený úklid a více času na odpočinek.

Snadná manipulace s vysavačem, který nemusíte nikam přenášet. Centrální vysavač Husky je nyní vybavený tzv. Hadicí ve zdi, kterou si uživatel jen vytáhne ze zásuvky v potřebné délce a připojí si jen vhodný nástavec. Systém Husky HVZ (Hadice ve zdi) posouvá pohodlnost úklidu na maximální míru. Tento nejdokonalejší systém je navíc finančně dostupný a pro běžný RD vychází komplet na klíč včetně 2 HVZ, instalace, výkonné jednotky Husky, materiálu a DPH kolem 50 tis Kč.

Alergici ocení 100% účinnost vysávání. Veškerý prach odejde hadicí a potrubím k vysavači, kde je přefiltrován a vzduch je pak vyfouknutý ven mimo dům. Žádné víření prachu, jako s přenosným, robotickým, tyčovým či jakýmkoliv lokálním vysavačem, kdy nejde jen o filtry v takovém vysavači, které mohou být cyklónové, vodní, v kvalitě HEPA, nebo dokonce uhlíkové, ale jde o prach zvířený prouděním vzduchu v místnosti, kde pracuje vysavač a roztáčí vzduch. Prach na nábytku, záclonách atp. je vířen a po skončení úklidu spadne zpět na již uklizená místa, nemluvě o obsluze vysavače, která tento prach s alergeny a pyly vdechuje ve značné míře. Do hubice a hadice centrálního vysavače je prach nasáván velkou silou a jde jen jedním směrem, a to pryč z místnosti.

Spolehlivost je ozdobou centrálních vysavačů. Základním komponentem je výkonný průmyslový motor, který běží na nízké otáčky a průměr několikastupňových turbín je větší než u přenosných vysavačů. Záruky jsou proto až desetileté a centrální vysavače nejsou klasickým spotřebním zbožím, které pravidelně měníte většinou již po dvou letech, jakmile skončí záruka. S centrálním vysavačem Husky k vám do domácnosti přichází spolehlivá technologie na mnoho let, která navíc zhodnotí stavbu a je tedy dobrou investicí. Dle platných daňových zákonů je u standardních RD vedený v nižší sazbě DPH.

K centrálnímu vysavači lze přidat mnoho chytrých doplňků. Jsou jimi například: štěrbinové zásuvky do soklů kuchyňských linek a koupelnových a předsíňových skříněk. K těmto automatickým lopatkám na smetí jen nametete smetáčkem drobky, vlasy, nebo písek z bot a vše je odsáto až do centrálního vysavače. Je to rychlé, pohodlné a účinné. Pokud jste si již zvykli na robotický vysavač, centrální vysavače Husky mají robota s automatickou základnou, kde je robot po úklidu automaticky zbaven prachu z nádobky a nemusíte ho pokaždé vyklepávat a dýchat znovu prach a alergeny. Odsávací krátké hadice Wally flex vám zase pomohou vyčistit filtr u sušičky prádla, každý ví, jak je nepříjemné po každém použití sušičky sundávat a vyhazovat žmolky z filtru.

Vysávání auta v garáži a před domem. Zde pomůže vytahovací hadice RetractVac, která vám snadno a rychle pomůže s úklidem automobilu v garáži a za pěkného počasí i před ní. Vytáhnete si hadici ze zásuvky, stejně jako u HVZ a díky vysokému výkonu centrálního vysavače si rychle a pohodlně vysajete automobil.

Pomocí separátorů na prach a popel si můžete uklidit i krb, nebo dílnu. Tyto separátory také využívají výkonného motoru centrálního vysavače. Centrální vysavač je zkrátka nenahraditelný. Bylo by škoda na něj zapomenout při projektování vašeho nového domu. My vám s tím rádi pomůžeme, je to velmi jednoduché a stačí k tomu pouze zaslat půdorysy pater RD na emailovou adresu. Rádi poskytujeme podporu i projektantům a stavebním firmám.

Více najdete na www.centralni-vysavace-husky.cz

logo MessengerPoslat Messengerem