Jsou vaše střešní okna zastaralá a potřebují výměnu? Roto má pro vás profesionální a moderní řešení. Výsledek? Rychle a jednoduše více pohodlí a méně nákladů. To je chytrá renovace se střešními okny RotoQ.

(Komerční prezentace)

Využijte zvýhodněnou nabídku na nákup vnějších nebo vnitřních doplňků RotoQ při výběru jednoho ze tří renovačních setů!

Akce platí do 8. 6. 2018.

Jsou vaše střešní okna zastaralá a potřebují výměnu? Roto má pro vás profesionální a moderní řešení. Výsledek? Rychle a jednoduše více pohodlí a méně nákladů. To je chytrá renovace se střešními okny RotoQ.

TIP: Nová dimenze pro výsuvně-kyvné střešní okno Designo R7

Uživatelsky nejoblíbenější výrobek firmy Roto výsuvně-kyvné střešní okno R7 patří do konstrukční řady Designo s ovládáním klikou umístěnou na spodní hraně křídla, tedy ve většině případů v nejsnáze dosažitelné poloze ovládacího prvku.

Výsuvně-kyvné otevírání, ve zjednodušeném principu funguje tak, že se střed otáčení vysouvá pomocí pístů nad rovinu střechy a mění tak výškovou polohu křídla, které se tím z poloviny rámu posouvá výše do jeho cca horní čtvrtiny. Křídlo se tak nachází ve větší výšce a současně se vysouvá ven ze střechy. Horní část křídla při sjíždění dolů nezavazí v interiéru, jak je tomu často u otevírání klasického kyvného křídla, většinou zůstává zcela schováno v ostění.

Síly zdvihu pístů lze nastavit podle sklonu střechy a usnadnit tak uživateli manipulaci s křídlem. Mycí poloha je rovněž plně k dispozici. Použití střešního okna Designo R7 je určeno pro sklony střech 20-65⁰, maximální úhel otevření křídla je 38⁰. 

Do nové dimenze vstupuje tento výrobek díky nově nabízenému zasklení v trojskle, které díky svým parametrům posouvá oblast jeho použití do střech s větším množstvím izolantu. Trojsklo s označení BlueTec Standard je složeno z vnějšího bezpečnostního kaleného skla ESG 4 mm, prostředního skla rovněž bezpečnostního kaleného ESG 3 mm a vnitřního plaveného skla FLOAT 4 mm. Oba meziskelní prostory jsou tvořeny teplými nerezovými rámečky TGI-Spacer 7 mm a jsou plněny Kryptonem, který patří mezi nejstabilnější plyny používané v okenní technice.

S hodnotou součinitele tepelného prostupu zasklení Ug = 0,7 W/m2K dosahuje součinitele tepelného prostupu celého okna Uw = 1,1 W/m2K, při současné vzduchové neprůzvučnosti Rw = 32 dB. Pokud půjdeme ještě dále a okno doplníme venkovní lamelovou roletou ZRO, dostaneme prvek s celkovou hodnotou součinitele prostupu tepla Uws = 0,94 W/m2K. Pomůžeme si tak v zimním období z hlediska úniku tepla ven, ale také v létě snížením přehřívání podkroví. 

TIP: Nová dimenze pro výsuvně-kyvné střešní okno Designo R7 (Zdroj: Roto)

Více informací najdete na webu Roto.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem