Laikové i řemeslníci mají jedinečnou příležitost naučit se pracovat se sádrokartonem. Společnost Rigips totiž připravila pro širokou veřejnost školu suché výstavby, která proběhne na Brněnských stavebních veletrzích 2016. Účast ve škole je zdarma!

Naučíte se zde základní dovednosti, zkušení instruktoři vám předvedou praktické a jednoduché triky pro práci se sádrokartonem a poradí jak se vyhnout případným chybám.  K dispozici budou rovněž pro zodpovězení vašich dotazů. Škola je určena laikům i řemeslníkům.

Rigips škola suché výstavby je rozdělena do osmi stanovišť, tzv. dílen, přičemž každá se věnuje specifickým pracem se sádrokartonem.

Rigips škola suché výstavby je rozdělena do osmi stanovišť, tzv. dílen, přičemž každá se věnuje specifickým pracem se sádrokartonem. V dílně se vás ujme Rigips specialista, který vám vše předvede a povede vás při práci. Vzhledem k tomu, že v dílnách bude omezený počet žáků, bude mít náš specialista dostatek času se vám věnovat.

V dílně se vás ujme Rigips specialista, který vám vše předvede a povede vás při práci.

Škola suché výstavby bude probíhat po dobu čtyř dnů a celková kapacita je 1150 účastníků. Rigips v Brně navazuje na úspěch této školy na loňském veletrhu For Arch, kde o ní byl velký zájem a byla jedním z nejatraktivnějších doprovodných programů výstavy.

Jejím cílem je ukázat veřejnosti, že práce se sádrokartonem je nejen snadná, ale také rychlá a při troše šikovnosti ji zvládne každý kutil.

Vzhledem k tomu, že v dílnách bude omezený počet žáků, bude mít náš specialista dostatek času se vám věnovat.

Podrobný program jednotlivých dílen najdete na www.rigips.cz.

ÚČAST VE ŠKOLE JE ZDARMA!

Termín: středa 20. 4. – sobota 23. 4. 2016

Místo: Výstaviště Brno, hala P, plocha 146A

Neváhejte a zarezervujte si termín co nejdříve! Přihlásit se můžete zde.

Inspirovat se můžete video ukázkou z loňského ročníku:

logo MessengerPoslat Messengerem