Máte na domě střešní okna VELUX a hodily by se vám motory pro jejich dálkové ovládání? Pochlubte se svou stavbou nebo rekonstrukcí s okny VELUX a vyhrajte 3 motory pro dálkové ovládání střešních oken VELUX INTEGRA® Elektrický pohon (KMG 100K).

Co můžete vyhrát?

3x set k adaptaci střešního okna na elektrický pohon (KMG 100k + KUX 110)

Motorická jednotka KMG 100K určena k modernizaci manuálně střešního okna na dálkové ovládání s elektrickým pohonem. Jednotka KMG 100K (resp. KMG 100 pro starší generace střešních oken) musí být připojena k napájecímu zdroji VELUX INTEGRA KUX 110.

Motorická jednotka KMG 100K určena k modernizaci manuálně střešního okna na dálkové ovládání s elektrickým pohonem. Jednotka musí být KMG 100K (resp. KMG 100 pro starší generace střešních oken) musí být připojena k napájecímu zdroji VELUX INTEGRA KUX 110 (Zdroj: VELUX)

Jak na to?

Pošlete minimálně tři fotografie  vašeho domova. Snímky by měly zachycovat jak interiér s okny VELUX, tak exteriér. Pochlubte se nám, jak se vám žije a proč jste se pro řešení s okny VELUX rozhodli.

Své fotografie a příspěvky posílejte do 31.12.2019 na email soutez@mujdum.cz.

DŮLEŽITÉ!

Do zprávy, kterou nám zašlete spolu se svými odpověďmi na výše uvedený email, zkopírujte prosím následující text. Bez níže uvedeného souhlasu bohužel nemůžeme Vaše osobní údaje zpracovat:

„Souhlasím s podmínkami uvedenými v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů vydavatelství Business Media One, s.r.o. a se zpracováním svých osobních údajů vydavatelstvím Business Media, One s.r.o. pro účely soutěže s názvem Domov snů s okny VELUX. 

Souhlasím s tím, že mé jméno, příjmení a kontaktní údaje (e-mailová adresa, případně telefonní číslo) budou předány společnosti VELUX Česká republika, s.r.o., ke zpracování v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti VELUX Česká republika, s.r.o.

Zároveň souhlasím s tím, že mé jméno, příjmení a město/okres budou zveřejněny na webových portálech vydavatelství Business Media One, s.r.o. po ukončení soutěže.“

 

logo MessengerPoslat Messengerem