S novým měsícem je tu i nová soutěž. Celý květen můžete soutěžit s portálem Stavbadomu.net o poutavou knihu Hory Shora, kterou vydala Euromedia Group k.s.

Soutěžní anketu najdete na webu Stavbadomu.net

Hory Shora: Radek Jaroš a Arnošt Tabášek

Hory Shora: Radek Jaroš a Arnošt TabášekJaké to je stát na šesti osmitisícovkách a co obnáší cesta od základního tábora až na vrchol, to a mnoho dalších podrobností z expedic k nejvyšším vrcholům planety přibližuje kniha o výstupech jednoho z našich současných nejúspěšnějších horolezců Radka Jaroše. Představa většiny nehorolezců o tom, jak probíhá dobývání osmitisícového vrcholu, se od reality dost liší, ale na své si určitě přijdou i ti, kteří dobře vědí, o čem je řeč.

Radek Jaroš je nejúspěšnější český himálajský profesionální horolezec. Specialista na expedice o malém počtu členů. Výstupy absolvuje výhradně bez použití kyslíkového přístroje a pomoci výškových nosičů. V roce 2014 Radek úspěšně dobývá poslední, čtrnáctou osmitisícovku - K2 a zapisuje se do síně slávy světového horolezectví. Stává se teprve 15. člověkem na světě, který získal tzv. Korunu Himálaje.

Soutěž potrvá od 2. 5. do 31. 5. 2016.

Co udělat, abyste byli zařazeni do soutěže?

Přihlaste se a hlasujte v naší anketě. Prohlédněte si fotografie u jednotlivých článků, vyberte dům, který vás nejvíce zaujme, a dejte mu hlas.

1. Provence ve středu Evropy: DO ČLÁNKU ZDE

2. Krásný dům s cihlovou fasádou: DO ČLÁNKU ZDE

3. Bydlení dvou rodin v dvoupodlažním domě: DO ČLÁNKU ZDE

4. Ekologický horský dům: DO ČLÁNKU ZDE

Soutěžní anketu najdete na webu Stavbadomu.net

Zdroj: Stavbadomu.net

logo MessengerPoslat Messengerem