Jste soutěživí a rádi vyhráváte hodnotné ceny? Jestli zní vaše odpověď ano, tak pro vás máme výbornou zprávu. Společně s českým výrobcem interiérových dveří MASONITE jsme si pro vás připravili soutěž o velmi lákavou cenu - sadu 3 ks bílých dveří CLARA MASONITE s 3vrstvým HQ lakem. 

Pojďte si zasoutěžit o dveře od MASONITE!

MASONITENa našem webu postupně zveřejníme tři soutěžní otázky. Na konci trojboje vylosujeme za všech soutěžících, kteří nám zašlou správné odpovědi, jednoho výherce sady 3 ks bílých dveří CLARA MASONITE s 3vrstvým HQ lakem (hladkých plných nebo prosklených s bílými zasklívacími rámečky). Výherce si sadu vyzvedne v některé ze vzorkových prodejen.

1. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jaké druhy profilování (tj. vytvoření prolisované linie na dveřním křídle) jsou u bílých dveří CLARA možné?

a) Jen horizontální
b) Diagonální a vertikální
c) Horizontální a vertikální

Nápovědu najdete na www.masonite.cz

Odpověď na soutěžní otázku zašlete na e-mail: soutez@mujdum.cz

Podmínky: Soutěž probíhá od 10. 9. do 30. 9. 2020. Výhry v této soutěži nelze směnit za hotovost, ani není možné požadovat vydání jiné ceny. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru a není možné ji právně vymáhat. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Výhru je třeba uplatnit u výrobce MASONITE nejpozději do 30. 6. 2021.

Kouzlo černobílé elegance v interiéru

Novinka mezi interiérovými dveřmi s bílým 3vrstvým HQ lakem tvrzeným UV světlem vnese do vašeho domova pocit prvorepublikového luxusu za přijatelnou cenu. Eleganci dveří CLARA MASONITE je možné vystupňovat různou mírou prosklení nebo také černými kontrastními doplňky – rámečky, klikami, panty. Zajímavá je také varianta s lesklým hliníkovým rámečkem ohraničujícím prosklení dveří.

Sestavení dveří podle vašich představ je možné v on-line konfigurátoru nebo osobně s techniky v 15 vzorkových prodejnách MASONITE v ČR a ve 4 na Slovensku.

Druhou soutěžní otázku najdete ZDE.

logo MessengerPoslat Messengerem