Letošním trendem jsou aku skútry. Nejde však o komerční módní výstřelek. Elektroskútry totiž nabízejí dokonalou alternativu ke skútrům či mopedům s klasickým spalovacím motorem. Podívejme se blíž na jeden z nich, elegantní novinku HECHT CITIS.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

HECHT CITIS – elegantní i praktický společník

Novinku letošního léta, akumulátorový skútr HECHT CITIS, si můžete vybrat v modré lesklé, bílé lesklé nebo stříbrné matné metalíze. Je designován v dokonalém retro stylu.

Elektrický skútr vnímáme hlavně jako dopravní prostředek do města, ale HECHT CITIS má své uplatnění právě i na venkově. S dojezdem cca 60 kilometrů na jedno nabití na něm můžete trávit pohodlné projížďky při cestě do zaměstnání nebo na nákupy, ale i kratší výlety za kulturou, přírodou či svými přáteli. A pro město je aku skútr klasika – nemáte již problémy s dopravními kolonami, nacpanou hromadnou dopravou nebo parkováním.

Skútr HECHT CITIS vám nabízí svižnou jízdu i obratnost v městském provozu – a to díky svému výkonnému 3000W elektromotoru. Ještě dodejme několik příjemných parametrů: Motor je poháněn 72V akumulátorem o kapacitě 20 Ah, který nabijete za 8 hodin, maximální rychlost je omezena na 45 km/h. Skútr má přední kotoučovou a zadní bubnovou brzdu. Samozřejmostí je homologace pro provoz na pozemních komunikacích.

Novinku letošního léta, akumulátorový skútr HECHT CITIS, si můžete vybrat v modré lesklé, bílé lesklé nebo stříbrné matné metalíze. Je designován v dokonalém retro stylu.

Proč právě elektroskútr?

Proč vlastně elektroskútr, a ne klasický „benzíňák“? Na rozdíl od skútrů benzínových si projížďku skutečně užijete – bez hluku a kouře.

Aku skútr je s trochou nadsázky velmi podobný mobilnímu telefonu – nabijete a používáte jej a nemusíte se skoro o nic starat. Oproti skútru benzínovému je totiž téměř bezúdržbový – minulostí jsou výměny svíček a oleje, palivových či vzduchových filtrů; nekoná se už ani opotřebovávání spojky. Nemusíte se navíc obávat ani problémů s klínovým řemenem u variátoru, který právě u benzínových skútrů příliš nevydrží.

Buďte „mobilní“ – a nejen „na mobilu“

A když už jsme u té „podobnosti“ skútru s mobilem, je tu i další hezká analogie: S přáteli si můžeme volat, chatovat, napsat pár sms, ale díky aku skútru se s nimi setkáme osobně a popovídáme si z očí do očí – což bývá právě to nejdůležitější. S elektroskútrem využijete moderní technologie přece jen trochu lépe než jen s mobilním telefonem – budete tu víc jak pro sebe, tak pro ty, které máte rádi.

Bez emisí, v pohodě – a navíc ekonomicky

Akumulátorové skútry HECHT neprodukují emise a jsou součástí projektu GO GREEN – uděláte tedy i něco pro přírodu.

S elektro skútrem HECHT také neřešíte téměř žádné zdlouhavé administrativní záležitosti – při zakoupení skútru ihned obdržíte velký technický průkaz a zelenou převozní registrační značku. Potom si dojedete pro standardní registrační značku a vše je hotové. Náklady, které vložíte do pořízení e-skútru, se vám navíc rychle vrátí na ušetřených nákladech za údržbu a pohonné hmoty.

Kromě retro skútru Citis je od české značky HECHT k dostání také model Equis s elektromotorem o výkonu 1800 W. Ale o něm třeba někdy příště. HECHT je mimo jiné i výrobcem outdoorových a městských elektrokol.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem