Máte plán, jak a čím vylepšit svůj domov? A jste odhodláni jej letos realizovat? Ozvěte se nám do konce tohoto týdne a získejte volnou vstupenku na Stavební veletrhy Brno 2016, které se konají příští víkend (tedy od 20. do 23. dubna) na brněnském výstavišti.

Stačí, když se zúčastníte soutěže VÁŠ PROJEKT ROKU 2016 vyhlášený časopisem RODINNÝ DŮLM a na email rd@bmczech.cz nám napíšete, jakým způsobeme se chystáte v letošním roce vylepšit vlastní bydlení – dům, zahradu další prostory s bydlením související, a to vlastními silami či s pomocí rodiny a přátel anebo odborníků tam, kde to charakter práce vyžaduje.

Všechny příchozí zprávy v pondělí 18. dubna slosujeme a pěti z vás zašleme volnou vstupenku na veletrh!

Pokud už jste nám plán na svůj projekt poslali a chcete se zúčastnit slosování, stačí, když nám napíšete na email uvedený výše a my vás do slosování zařadíme.

Více informací o soutěži najdete zde, případně se můžete - co se plánů týče - inspirovat u členů naší redakce. Jen připomínáme, že ve hře jsou (kromě aktuálních vstupenek na veletrh) zajímavé ceny, včetně vířivky PureSpa DeLuxe HWS 800.

Už teď se těšíme na vaše projekty a držíme palce!

Vaše redakce a Mountfield

logo MessengerPoslat Messengerem