Letošní ročník soutěže VÁŠ PROJEKT ROKU 2016, kterou vyhlašuje časopis Rodinný dům, začal báječně. Abychom vás povzbudili, pokud s příhlášením stále ještě váháte, nabízíme pro inspiraci nahlédnutí do projektů několika soutěžících, kteří si už obuli holínky a navlékli pracovní rukavice a podělili se s námi o dokumentaci svého snažení, tentokrát na téma BAZÉNY.

Fotografii, kterou jsme uvedli dnešní bazénovou inspiraci, nám zaslala Martina Novosádová z Rožnova pod Radhoštěm. V plánu mají nejen bazén samotný, ale také dětské hřiště a časem přidají i saunu.

Opatovi z Velké Dobré se koncem dubna pustili do realizace projektu zapuštěného bazénu Ibiza velikosti 8x4,16x1,5m od společnosti Mountfield. Finále bude zahrnovat i promyšlenou úpravu okolního terénu. 

VÁŠ PROJEKT ROKU 2016: Opatovi si budou už v létě užívat nového zapuštěného bazénu. Držíme palce!

Pan Oldřich Kocián, který bydlí u Kutné Hory, nám zaslal první fotografie koncem března. Bazén, který byl v té době ve výrobě, měl dorazit na přelomu dubna a května, takže je pravděpodobné, že v tuto chvíli už bude dokumentace barevnější...

VÁŠ PROJEKT ROKU 2016: Pan Kocián bude si bude kromě bazénu na míru užívat i zahradní sprchy...

Všem výše uvedeným držíme všechny redakční palce, ať jejich projekty zdárně pokračují!

Připomínáme, že letos kromě dalších zajímavých cen soutěží čtenáři časopisu Rodinný dům o vířivku PureSpa DeLuxe HWS 800, kterou do soutěže věnoval Mountfield.

VÁŠ PROJEKT ROKU 2016: Hlavní cenou v soutěži je vířivka PureSpa DeLuxe HWS 800, kterou věnoval Mountfield.

STAVÍTE, TVOŘÍTE, REKONSTRUUJETE?

Dejte nám vědět a vyhrajte zahradní vířivku! :-)

Informace o soutěži a podmínky najdete zde. Inspirovat se můžete i u členů naší redakce.

Text: Redakce, Foto: Soutěžící, Mountfield

logo MessengerPoslat Messengerem