Koncem loňského roku se paní Milena Špůrová rozhodla zkusit své štěstí a přihlásila rodinný projekt rekonstrukce podkroví domku nedaleko Kladna do Rekonstrukční výzvy vyhlášené společností Rigips. Minulý měsíc jí zástupci společnosti Rigips a vydavatelství Business Media CZ předali výherní certifikát a rekonstrukce propukla naplno.

Domek stojí v klidném prostředí malé obce, odkud to není daleko do hlavního města. Paní Špůrová s manželem si jej postupně upravují na důchod. Děti zůstanou v pražském bytě a rodiče si budou moci užívat klid, příjemné okolí a vlastní zahrádku.

Podle Roberta Hoška ze společnosti Rigips zodpovědného za technický dozor je využití sádrokartonu při rekonstrukci podkroví domu ideální. "Dají se zde uplatnit všechny výhody, které sádrokarton nabízí: je lehký, takže zbytečně nezatěžuje stropy, práce s ním je rychlá, desky jsou tenké, příčky tedy nemusejí být zbytečně hluboké, a přitom mají vlastnosti, které od příčky požadujeme, tedy neprůzvučnost, požární odolnost, stabilitu, estetiku."

ŠANCI MÁTE TAKÉ VY!

Chystáte se letos pustit do rekonstrukce interiéru? Přihlaste svůj projekt do velké akce společnosti Rigips, v níž můžete vyhrát vysokopevnostní sádrokartonové desky Habito a příslušenství až za 100 tisíc korun. Uzávěrka pro příjem přihlášek je 31.8.2017.

Veškeré informace najdete zde.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem