Kolegové z našeho partnerského webu Stavbadomu.net pro vás na měsíc červen připravili soutěž o netradiční knihu Hubneme s rozumem tvořivě z nakladatelství Smart Press.

Stavbadomu.netLéto už je téměř za dveřmi a plavková sezóna tu bude co nevidět. Pokud náhodou řešíte nějaký ten nedostatek na svém těle, pomocníkem při boji s váhou se vám může stát knížka „Hubneme s rozumem tvořivě.“ Právě o ni tento měsíc hrajeme!

Soutěž potrvá od 1. 6. do 30. 6. 2016.

Hubneme s rozumem tvořivě

Iva Málková , Jaroslava Štochlová

Kniha Hubneme s rozumem tvořivě je rozdělena na tři části, které je možné díky rozstřižení a kroužkové vazbě samostatně otáčet. Listováním a otáčením si tak snadno vytvoříte vlastní jídelníček na celý den.Součástí této interaktivní kuchařky jsou chutné a nutričně vhodné recepty nejen pro ty, kdo chtějí zhubnout, ale i pro ty, kdo si své váhové úbytky chtějí udržet.

Kniha je rozdělena na tři části, které je možné díky rozstřižení a kroužkové vazbě samostatně otáčet. Listováním a otáčením si tak snadno vytvoříte vlastní jídelníček na celý den – kniha obsahuje tolik receptů, aby se kombinace snídaně, oběda a večeře nemusela ani jednou zopakovat během příštích 240 let.

Velká výhoda je, že není nutné vařit zvlášť pro sebe a pro rodinu. Pro nehubnoucí členy rodiny jídlo jednoduše upravíte podle tipu u receptu. 

Více informací: www.smartpress.cz

Co udělat, abyste byli zařazeni do soutěže?

Hlasujte v anketě na webu Stavbadomu.net.

logo MessengerPoslat Messengerem