Společnost HECHT, která nabízí široký výběr přístrojů a vybavení pro zahradu, dílnu a zvířecí mazlíčky, poskytla do této soutěže 10 vstupenek pro celou rodinu do farmaparku Soběhrdy, kde žijí zvířata z celého světa a kde se vaše děti mohou vyřádit na velkých trampolínách, klouzačkách, houpačkách a prolézačkách. Soutěžit můžete do půlnoci 9.5.2018.

Soutěžní otázka zní:

Kolik provzdušňovačů s akumulátorovým pohonem nabízí společnost HECHT?

Odpověď na soutěžní otázku zašlete do 9.5.2018 na email soutez@mujdum.cz. Ze všech správných odpovědí vylosujeme 10 výherců, kteří obdrží celodenní rodinnou vstupenku (2 dospělí a 3 děti) do Farmaparku Soběhrdy v hodnotě 790,- Kč.

* * *

Tip navíc pro vás: Akumulátorový provzdušňovač HECHT 1384

HECHT 1384 je akumulátorový provzdušňovač trávníků vhodný pro použití na menších rovných  pozemcích. Největší výhodou akumulátorového pohonu je velice snadná obsluha, tichý provoz bez emisí, hluku. Tento provzdušňovač je součástí ACCU programu 5040, se kterým máte jedinečnou možnost provozovat několik různých zahradních pomocníků jedním typem akumulátorů a tím podstatně ušetřit. Všechny produkty označené ikonou ACCU program 5040 jsou plně kompatibilní s jedním typem akumulátoru. S tímto provzdušňovačem  tak můžete snadno manévrovat mezi záhony a okolo keřů a neomezuje vás při tom žádný přívodní kabel. Stačí pouze vložit nabitý akumulátor a stroj je připraven. 

VIDEO: Vše na jeden typ akumulátoru!

logo MessengerPoslat Messengerem