Nosné žaluziové a roletové překlady HELUZ za 1 Kč/ks získají stavebníci ke své objednávce zdiva HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 v rámci Jarní akce HELUZ 2020 (10. února – 30. dubna 2020). Ta je určena pro koncové zákazníky (fyzické osoby), kteří si objednají stavební materiál HELUZ pro hrubou stavbu vlastního rodinného domu v České republice a odeberou jej ve stanoveném termínu.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Nezbytnou podmínkou je registrace do 14. dubna 2020, zpracování Výkazu výměr dle projektové dokumentace a dodání stavebního materiálu od společnosti HELUZ. Na jednu stavbu lze akční nabídku nárokovat pouze jednou. Za každých odebraných ucelených 15 palet obvodového zdiva HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žaluziový a roletový překlad HELUZ za 1 Kč/ ks včetně DPH.

Překlad HELUZ FAMILY 3in1 nosný (Zdroj HELUZ)

Základní kroky pro získání nosných žaluziových a roletových překladů HELUZ za akční cenu 1 Kč/ks:

1. Prvním krokem je registrace do 14. dubna 2020 pomocí webového formuláře na stránce heluz.cz/akce.

2. Po otevření registračního formuláře vyberte jednu z možností:

A) Ano, mám výkaz výměr a chci se registrovat.

B) Chci vypracovat výkaz výměr a registrovat se.

C) Chci se pouze registrovat a zatím nemám projektovou dokumentaci.

3. Registraci potvrdí společnost HELUZ automatickým e-mailem.

4. Společně s vypracovaným výkazem výměr zákazník obdrží kupón se slevovým kódem, který je třeba pečlivě uschovat pro další použití, například pro přístup do sekce Můj HELUZ (www.heluz.cz/cs/muj-heluz/login).

5. Při objednání stavebního materiálu u smluvního partnera společnosti HELUZ je nutné předložit kupón se slevovým kódem a požádat prodejce o uvedení slevového kódu do objednávky u společnosti HELUZ. Bez tohoto údaje v objednávce nebude možno akční výhodu získat!

Důležité termíny a podmínky akce:

  • Překlad HELUZ FAMILY 3in1 nosný (Zdroj HELUZ)registrace od 10. února 2020 a do 14. dubna 2020,
  • objednání stavebního materiálu HELUZ od 10. února 2020 do 30. dubna 2020,
  • vývoz stavebního materiálu do 14. května 2020, se složenou kaucí do 29. května 2020,
  • při objednání nosných žaluziových a roletových překladů HELUZ délky 2750 mm a delší (zakázková výroba) může být dodací doba až 5 týdnů od data objednání,
  • za každých odebraných ucelených 15 palet obvodového zdiva HELUZ FAMILY nebo FAMILY 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žaluziový a roletový překlad HELUZ za 1 Kč/ks včetně DPH

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem