Zvažujete výměnu střešních oken, ale ještě jste se nerozhodli? Pokud plánujete investovat do kvalitních střešních oken s trojsklem, máme pro vás skvělou zprávu.

Až do poloviny července můžete využít exkluzivní akční nabídku a získat zatemňující rolety FAKRO za symbolickou cenu! Ušetříte tisíce!

Jak získat zatemňující rolety za symbolickou korunu?

Podmínky pro získání zatemňující rolety ARF za 1 Kč nebo s extra potiskem za 550 Kč jsou jednoduché:

Střešní okna FAKRO se zatemňující roletou ARF (ARF Print) v různých barvách a dekorech

1. Pořiďte si střešní okno FAKRO s trojsklem

Objednejte si střešní okna Fakro s trojsklem od jednoho z oficiálních distributorů, prodejců nebo realizačních firem zapsaných v databázi firem, nebo jednoduše nakupte přes oficiální e-shop FAKRO a schovejte si fakturu. Důležité: Nákup oken musí proběhnout v období od 15. dubna do 15. července 2024.

Ekologická střešní okna s trojsklem a s dotací

Ekologická střešní okna FAKRO GREENVIEW nabízejí úsporu energie i moderní vzhled. Využijte aktuální možnosti čerpání dotace a udělejte bezbolestný krok k udržitelnějšímu bydlení. To vše s maximálním ohledem na zdraví vás i planety. To koneckonců dokazuje i certifikát Carbon Foot Print Approved potvrzující nízkou uhlíkovou stopu při jejich výrobě.

Nová technologie pro vysokou energetickou účinnost

Tato okna jsou vyrobena s použitím technologie thermoPro, která zaručuje vysokou energetickou účinnost a dlouhou životnost. Díky konstrukci s vyšším profilem rámu a nově vyvinutým trojsklem P50 o tloušťce až 44 mm se podařilo výrazně omezit úniky tepla, což přináší nižší náklady na vytápění podkroví.

Střešní okna FAKRO se zatemňující roletou ARF (ARF Print) v různých barvách a dekorech

2. Vyplňte přihlašovací formulář

Do 15. srpna 2024 vyplňte přihlašovací formulář na stránkách FAKRO a přiložte k němu kopii dokladu faktury.

3. Vyberte si vaše rolety z téměř 40 barev a motivů

V přihlašovacím formuláři uveďte dekor, ve kterém si přejete rolety obdržet. Můžete si vybrat mezi roletami ARF I / ARF II za 1 Kč (běžná cena od 2 000 Kč) nebo prémiovou roletou ARF Print za 550 Kč (běžná cena od 2 870 Kč). Maximální počet rolet, které můžete v rámci této akce získat, je 6 ks.

Roleta ARF je z elegantní matné látky, zespod potažená speciální stříbrnou vrstvou. Účinně zatemňuje místnost a chrání před UV zářením. Díky bočním vodícím lištám můžete roletu zastavit v libovolné poloze.

Podle rozměrů a druhu rolety tak ušetříte jednotky až desítky tisíc korun, které můžete investovat jinam.

Střešní okna FAKRO se zatemňující roletou ARF (ARF Print) v různých barvách a dekorech

4. Počkejte na ověření přihlášky

Tým FAKRO vaši přihlášku zpracuje a následně vás bude informovat o jejím schválení či zamítnutí. V případě schválení a zaplacení kupní ceny vám budou vybrané rolety zaslány na uvedenou adresu.

5. Užijte si bydlení v podkroví naplno

Zatemňující rolety ARF poskytují vynikající ochranu před slunečními paprsky. Boční vodící lišty umožňují snadné nastavení do libovolné polohy pro dokonale zastíněný interiér i během nejjasnějších dnů. Rolety jsou také výrazným designovým prvkem. Vyberte si z široké nabídky motiv a barvu, která nejlépe odráží váš osobitý styl.

 

Výběr z téměř 40 barev a motivů a kompletní informace o akci najdete ZDE.

logo MessengerPoslat Messengerem