S inovativním kuchyňským robotem Series 6 představuje Bosch novou generaci spotřebičů pro zpracování potravin. Využívá nejmodernější technologie, které umožňují precizní zpracování potravin tím nejjednodušším možným způsobem.

 • Inovativní kuchyňský robot Series 6 je univerzální pomocník, který kombinuje nejnovější technologie snímání a míchání pro vždy dokonalé výsledky.
 • Senzorem řízené automatické programy pro mnoho gastronomických specialit, integrovaná váha s přesností v jednotkách gramů a integrovaný časovač podpoří všechny vaše kulinářské aktivity.
 • Špičkový výkon zajišťuje motor o příkonu 1 600 W. V míse o objemu 5,5 litru lze zpracovat až 3,5 kg těsta.

bosch-mum-series6-result 57562

Nejlepší recept? Smíchejte lásku s dokonalou technologií

Kuchyňský robot Series 6 je vybavený technologií Smart Sensor. Sedm senzorem řízených programů – od těsta po šlehačku – rozpozná, kdy je výsledek dokonalý, a automaticky ukončí zpracovávání. Milovníci pečení se tak mohou soustředit na další úkoly, zatímco se robot postará o dokonalou konzistenci těsta na chléb a těstoviny, šlehačku nebo dokonce těsto na pečivo s kůrkou. Díky tomu je například příprava kynutého těsta mnohem pohodlnější. Nový kuchyňský robot zvládne celý proces hnětení, odpočinku a opětovného hnětení zcela sám. Integrovaná váha, ovládaná pomocí 2,5palcového displeje, zobrazuje hmotnost v jednotkách gramů. I to nejmenší množství ingrediencí tak lze přidat přesně podle receptu. Kromě toho má robot specifické nastavení pro vážení oleje, mléka nebo vody a pro americké recepty umí měřit i v uncích. Spotřebitelé mohou vážit přísady buď přímo v míse, nebo na horní straně robota. Pro zajištění dokonalých výsledků je kuchyňský robot Series 6 vybavený i integrovaným časovačem s funkcí automatického zastavení. Díky tomu se automaticky zastaví, jakmile uplyne nastavený čas.

bosch-mums6-planetarni-michani 57564

Výkonný pomocník v kuchyni – i pro opravdu velká množství

Jedinečný design univerzálního kuchyňského robota umožňuje kompletní ovládání zepředu, uživatelsky je velmi přívětivý. Jeho používání nevyžaduje žádné zbytečné pohyby, podporuje intuitivní uživatelský komfort. Díky 5,5litrové míse dokáže nový robot zpracovat i větší množství surovin.  Výkonný 1 600wattový motor uhněte bez námahy i ta nejtěžší těsta. Osvědčená technologie 3D planetárního míchání napodobuje přirozený pohyb hnětení lidskou rukou a výsledkem je dokonale homogenní těsto. Chlazení vzduchem zabraňuje přehřátí motoru – a to i v případě, že musí robot hníst několik těžkých chlebových těst jedno po druhém bez přestávky.

Nový design – elegantní a zároveň praktický

Jedinečný design nového robota Series 6 zaujme v každé kuchyni. Boční panely z nerezové oceli podtrhují sofistikovanou estetiku spotřebiče. Také příslušenství – vysoce kvalitní šlehací metla, míchací metla a hnětací hák – bylo upravené tak, aby dokonale doplňovalo nový design Series 6. Je vyrobené výhradně z odolné a robustní nerezové oceli a lze ho mýt v myčce nádobí. Velký, přehledný 2,5palcový displej zobrazuje všechny důležité informace, nastavení časovače nebo volba programu řízeného senzory je snadná a pohodlná. Displej poskytuje informace i o tom, jakou rychlost použít pro které příslušenství, zobrazuje naměřené hodnoty na váze a ukazuje, zda je mixovací nádoba mimo své místo. Integrovaná bezpečnostní opatření zajišťují, že robot nikdy nezačne pracovat náhodně. Při registraci spotřebiče online na myBosch navíc uživatelé získají desetiletou záruku na motor a plášť.

bosch-mums6zs00-prislusenstvi 57565

K dispozici je celkem 20 kusů příslušenství, které umožňují další možnosti zpracování potravin – například průběhový krouhač, mlýnek na maso, skleněný mixér nebo nástavec na těstoviny.

Potřebujete inspiraci? V aplikaci Home Connect jsou k dispozici recepty vytvořené speciálně pro kuchyňský robot Series 6. Recepty zahrnují pokyny krok za krokem a doporučení pro nastavení optimálního času, rychlosti i automatických programů.

 

Spotřebič

   Kuchyňský robot Bosch Series 6

Číslo modelu

   MUMS6ZS00

Barva

 • Černá, broušená nerezová ocel

Nejdůležitější vlastnosti spotřebiče

 • Výkonný 1 600 wattový motor – až pro 3,5 kg těsta na koláče / 2,9 kg kynutého těsta / 2,5 kg chlebového těsta.
 • Nerezová míchací mísa (objem 5,5 l) s dvojitou rukojetí
 • 3D planetární míchání
 • 7 automatických programů řízených senzorem
 • Integrovaná váha s přírůstky po 1 g
 • Integrovaný časovač
 • 2,5 palcový displej
 • 10 letá záruka na motor a plášť

Funkce

 • Součásti balení: víko, míchací mísa z nerezové oceli, profesionální hnětací hák na těsto s ochranou převodovky, profesionální výškově nastavitelná šlehací metla, profesionální míchací metla se silikonovým okrajem.

Doporučená maloobchodní cena

   19 490 Kč

 

Podívejte se také na krátké video zde.

Více informací a kompletní nabídku spotřebičů Bosch najdete na:

www.bosch-home.com/cz

logo MessengerPoslat Messengerem