Časopis Můj dům přináší v každém čísle návštěvy zajímavých a inspirativních rodinných domů, rozhovory s jejich majiteli a architekty, rady pro stavbu i zařizování domů a tvorbu zahrad. Patří k nejdražším časopisům o bydlení na českém trhu: jeho běžná cena je 89,90 Kč za jedno vydání. Vy ale můžete nyní získat hned tři čísla o rozsahu 442 stran za pouhých 49 korun: nabídka platí pro prvních 1000 zájemců!

V klidu a pohodlí domova si pak můžete prohlédnout, jak časopis vypadá, o čem píše, jaké rady přináší. Uvažujete například o stavbě pasivního domu? Pak by Vás mohlo zajímat, jak v dubnovém vydání dopadl redakční test nového pasivního domu poblíž Brna, nedaleko od dálnice D1.

Rádi byste si postavili výjimečný, či snad přímo extravagantní dům? V březnovém čísle najdete výsledky ankety Dům roku, která vám představí ty nejkrásnější domy v ČR a na Slovensku. V dubnovém čísle pak najdete rady architekta, jak se při návrhu extravagantního domu vyhnout nebezpečí sklouznutí k obyčejné ošklivosti.

Hned 8 návštěv pozoruhodných domů na vás čeká i v květnovém čísle. Kromě toho tu najdete rady i pro ohřev vody v bazénu i v domě, zařizování interiéru, výběr a stínění oken, volbu střešní krytiny atd. atd. Toto číslo má 170 stran, celkem na vás tedy čeká 442 stran tří vydání časopisu za pouhých 49 Kč!

Nabídka platí pro prvních 1000 zájemců

do 30.9.2019.

OBJEDNÁVEJTE ZDE!

Redakce časopisu MŮJ DŮM

logo MessengerPoslat Messengerem