Gino Venturelli, italský kreativní ředitel skupiny Gerflor, jednoho z největších evropských výrobců podlahových krytin, ví, že pro prémiovou francouzskou značku vinylových krytin je výjimečnost designu podlahových materiálů zcela zásadní. A že se jeho týmu práce daří, potvrzuje i nová kolekce vinylových podlah Gerflor s textilní podložkou: ta letos nabízí až 50 dekorů, z nichž polovina je zcela nových, a druhá polovina jsou bestsellery posledních let. 

(Komerční prezentace)

Pro různě náročné uživatele nabízí Gerflor tři příbuzné produktové řady – Texline, HQR a Home Comfort.

Věděli jste, že tyto podlahy jsou určené hlavně pro volnou pokládku a nepotřebují tak lepidlo? Navíc jsou plně recyklovatelné, neuvěřitelně komfortní jsou i z pohledu akustiky nebo při chůzi. Pohodlím a tepelným komfortem se blíží kobercům a výrazně překonávají dlažbu nebo laminátové krytiny. Velkou výhodou je i skutečnost, že jsou voděodolné a vysoce odolné proti poškrábání.

Podlahy s textilní podložkou od firmy Gerflor jako jediné na trhu spolehlivě vyrovnají drobné nerovnosti podkladu díky unikátní patentované technologii Gerflor Fiber Technology. Např. u dřevěných palubek dokáží vyrovnat spoje do 3 mm, u dlažby pak spáry do šířky 5 mm a hloubky 1 mm.

Francouzský tým grafiků a návrhářů pracuje na nových kolekcích tak, aby se k zákazníkovi dostaly ty nejnovější světové trendy v oblasti designu. A tak se i letos můžete těšit na nové dekory kolekce vinylových podlah s textilní podložkou Gerflor. U podlahových studií a podlahářských firem najdete mimo jiné vinylové role s novými dekory PARIS PECAN nebo ETNA DARK GREY u řady Gerflor TexlineDIAMOND BLUE nebo MEDLEY BROWN u řady Gerflor HQR a MANDALA CLEAR nebo LEONE GREY u řady Gerflor Home Comfort.

GERFLOR TEXLINE - PARIS PECAN

Nejrozšířenější řada samovyrovnávacích podlahových krytin Gerflor Texline se hodí do všech prostorů v bytě a skládá se z ochranné polyuretanové vrstvy Pure Clean s protiskluznou úpravou, mezivrstvy ze skelných vláken, kompaktní vyrovnávací vrstvy a patentované textilní podložky Gerflor.

Pokud preferujete odolnost, volte maximálně odolnou řadu PVC podlah Gerflor HQR, na kterou poskytuje výrobce 15 letou záruku. Houževnatost této podlahové krytiny má na svědomí silná nášlapná vrstva, která kryje dekorativní pěnu, jež určuje vzhled podlahy. Široká nabídka luxusních dekorů řadí Gerflor HQR mezi špičkové podlahové krytiny.

Hledáte maximální pohodlí a vysoký komfort? Pak budete hledat v dekorech řady Gerflor Home Comfort.  Tato krytina klade důraz především na nejčastější požadavky zdravého interiéru, jakými je maximální útlum hluku, dobrá tepelná akumulace, odolnost, snadná čistitelnost a v neposlední řadě pohodlí při chůzi. Díky zesílené textilní podložce má Gerflor Home Comfort nejlepší akustický výsledek ze všech druhů vinylových podlah (20dB).

Podlaha je důležitou součástí vnitřního vybavení Vašeho domova a jen málokdo si umí předem představit konečný výsledek. Proto Vám společnost Gerflor nabízí inspiraci na různých příkladech již dokončených projektů. Další informace o kompletní nabídce vinylových krytin Gerflor najdete na www.gerflor.cz

GERFLOR HQR - MEDLEY BROWN

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem