Vany, sprchy a umyvadla ze smaltované titanové oceli – to jsou klíčové produkty Bette, rodinné firmy se sídlem v Delbrücku. Tento technologicky pokrokový výrobce již od roku 1952 tvoří z oceli nové a nečekané tvary a ošetřuje je prvotřídním lakem. Řada BetteModules pak přináší novou koncepci nábytku, který volně propojuje jednotlivé produkty, jež dotvoří skvostné koupelny.

Ať už produkty uspořádáte vedle sebe, pod sebe, zavěsíte je na stěny, nebo necháte stát samostatně: BetteModules jsou plně kompatibilní se širokým spektrem umyvadel Bette, jakož i s vybranými samostatně stojícími vanami. Nábytek stojící na podlaze je k vanám ze smaltované titanové oceli ukotven silou magnetu.

V moderní koupelně vyžaduje umyvadlo vhodný kus nábytku, který nebude poškozován specifickým klimatem koupelny a přitom bude spolehlivě plnit očekávané funkce: Především jsou nezbytné funkce úložných prostor, protože posilují dojem úpravnosti a čistoty koupelny.

Vany, sprchy a umyvadla ze smaltované titanové oceli – to jsou klíčové produkty Bette.

Produkty Bette žijí svým vlastním životem. Za roky působení si firma i její produkce vypěstovaly zřetelně čitelné znaky. Aktuálním úkolem bylo vytvořit ten správný nábytek, aby tyto znaky sdílel a podtrhl je. Ředitel Bette, Thilo C. Pahl říká: „Nechceme jen uvést na trh další řadu koupelnového nábytku. Chceme dodávat takový nábytek, jaký souzní s naší image a je vyroben na míru našim produktům, ten pak přirozeně  zdůrazní jejich design."

Vany, sprchy a umyvadla ze smaltované titanové oceli – to jsou klíčové produkty Bette.

Špičkové technologie nahradily úchytky

Návrhářské studio Tesseraux und Partner vytvořilo koncepci nábytku BetteModules tak, že nejenže poskytuje výborné šuplíkové úložné prostory, ale navíc se obejde bez tradičních úchytů. Využívá otevírání dotekovou mechanikou (push-to-open) nejvyšší kvality, které šuplík vysune, když se jej dotknete, a pomalu se uzavře, když opět zatlačíte.

Pokud jde o konstrukci, smaltovaná titanová ocel zaručuje jak vynikající kvalitu, tak spolehlivost, proto prostě nebylo možné ustoupit z požadavků na funkčnost nábytku (vyrobený z potahovaných či lakovaných MDF panelů) a na použití těch nejlepších technologií.

Design nábytku je minimalistický a geometrický: prvky BetteModules kombinují a završují půvab produktů ze smaltované titanové oceli v dokonalé souhře modulárního systému. Nábytek BetteModules pod umyvadla výtečně spolupracuje s mnoha umyvadly Bette. Tato umyvadla vyrábíme jako zabudovaná i stojící na pultu.

Vany, sprchy a umyvadla ze smaltované titanové oceli – to jsou klíčové produkty Bette

Moduly pro kosmetickou péči lze uspořádat vertikálně i horizontálně dle toho, jakému stylu organizace dáváte přednost: systém se přizpůsobí a umožňuje rozmanitá rozvržení. Taktéž řešení umyvadel s prvky BetteModules lze doplnit o odkládací skříňky. Ty lze navíc přistavit k vanám i samostatně stojícím monolitickým umyvadlům.

Nábytek vyrábí německá firma specializující se na koupelnový nábytek a je dodáván s povrchovou úpravou v bílé s mimořádně vysokým leskem, v pěti odstínech matných variací a v dýze tří druhů přírodního dřeva.

Více informací najdete na webu www.koupelny-waterloo.cz.

(Komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem