Minulý rok společnost Bette vytvořila zcela nový směr díky svému překvapivě utvářenému konceptu, v němž se schází smaltovaná titanová ocel a útulný dojem tkaniny. Tento koncept se nyní prosazuje jako kolekce BetteLux Oval Couture. Polstrované vany a umyvadla oděné do tkané textilie vnášejí pocit pohodlí a útulnosti domova i do koupelen způsobem dosud nevídaným. 

(Komerční prezentace)

Všichni důvěrně známe hřejivý a útulný pocit, který nacházíme v pohodlí textilií a čalouněných prvků obývacích pokojů a ložnic. Přestože jsou moderní koupelny velmi luxusní a splňují vysoké požadavky designu, přece jen obvykle působí poněkud chladnou a především funkční elegancí.

Návrhář Dominik Tesseraux (Tesseraux + Partner, Potsdam) a specialista na smaltovanou titanovou ocel Bette se rozhodli zkusit něco zcela nového a nečekaného, aby do koupelny přinesli právě tu kýženou vlídnost a pohodu spojovanou s čalounickými tkaninami. Tkané čalounění poskytuje úžasný zážitek na dotek, kdy ruka s potěšením a radostí vnímá její texturu, a doslova zhmotňuje potěšení z koupele.

Čtyři barevné světy: BetteLux Oval Couture je v nabídce v následujících barvách: Slonová kost / béžová (Ivory / beige), Mech / zelená (Moss /green), Karbon / antracit (Carbon / anthracite) a Slonová / šedý mramor (Elephant / grey marble). Barvy lakované titanové oceli a tkaniny samozřejmě lze vzájemně sladit. (Zdroj: BETTE)

Mimořádná kvalita pobytu v koupelnách soukromých i hotelových

V řadě BetteLux Oval Coutur jsou jak tělesa samostatně stojících oválných van (185 x 85 cm) a samostatně stojících kruhových umyvadel (ø 55 cm) vyrobena z tradiční smaltované titanové oceli nejvyšší kvality, kombinace materiálů, která již mnohokrát prokázala svou kvalitu, robustnost i snadnou údržbu. Společnost Bette nabízí velice příjemné estetické řešení na hranici tkaniny a oceli, kde se přesahující tenký lem vany, či tělesa umyvadla noří do textilního hávu.

Útulný domov: Vana a umyvadlo ve Slonové šedi, pokryté a polstrované funkční tkaninou. (Zdroj: BETTE)Pláště jsou vypolstrovány firmou Bielefelder Werkstätten, pokryty tkanou textilií od JAB Anstoetz, specialisty na tyto materiály, a upevněny na silný rám z nerez oceli tak, aby byla zajištěna dokonalá odolnost vůči vodě. Na pohled i na dotek je řada BetteLux Oval Couture rovnocenným protihráčem pohodlnému sofa a vyzařuje stejnou uvolněnost i pohodlí. Co dále přispívá velice příjemnému pobytu v koupelně, je schopnost polstrování účinně pohlcovat hluk, a tak je díky tomu akustika prostoru významně lepší. Produkty této řady nejsou tudíž jen vítaným prvkem pro domácnosti, ale jsou skvělým řešením v hotelovém otevřeném prostoru ložnice s koupelnovým prostorem, v němž především pohodlí, kvalita a mimořádný design mohou plně vyznít.

Otvíráme koupelny zcela novým stylům

Vana a umyvadlo jsou v nabídce v těchto barvách: Slonová kost / béžová (Ivory / beige), Mech / zelená (Moss /green), Karbon / antracit (Carbon / anthracite) a Slonová / šedý mramor (Elephant / grey marble). Barvy smaltované titanové oceli a tkaniny samozřejmě lze vzájemně sladit na přání zákazníka.

Sama textilie pak vyniká skvělou funkčností, je mimořádně odolná, snadno se udržuje, odolává vodě, plísním i klimatickým jevům. Osvědčila se již jako materiál pro čalounění venkovního nábytku. Dalším nesmírně praktickým prvkem je zaoblený podhled o výšce 30 mm, díky němuž je velice snadné udržovat čistotu i pod vanou.

Prostřednictvím BetteLux Oval Couture se společnost Bette snaží překonat primárně funkční charakter koupelen. Tato kolekce je součástí firemní strategie, jak využít mimořádně strukturovaných řešení, inovativních materiálů a jazykem ikonického designu vyjádřit architekturu interiéru koupelny a otevřít jí zcela nové světy stylu a elegance.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem