Už vás nebaví vdechovat prach s alergeny a trápit se s neúčinnými a hlučnými vysavači? Pořiďte si vysavač centrální. Tichý a výkonný agregát odvede vysátý vzduch mimo obytné prostory a díky lehké hadici a vysávacím štěrbinám získá pojem čistý domov nový obsah.

(Komerční prezentace)

Majitelé rodinných domů a bytů, kteří nejsou příliš obeznámeni s problematikou centrálních vysavačů, často netuší, kolik nejrůznějších výhod centrální vysávání nabízí. Největší výhodou je opravdu čisté prostředí, kdy díky uzavřenému okruhu všechny nečistoty skončí v zásobníku někde v technické místnosti a vzduch je po přefiltrování vyfouknut mimo obytný prostor, tím je zajištěna 100% filtrace a nevíří ho tak zpět v obytné místnosti, jako tomu je u klasických, nebo robotických vysavačů. Samotný prach s celou řadou alergenů, spor, roztočů a dalších nevítaných návštěvníků se zachytí díky účinným filtrům ve sběrné nádobě vysavače. Ta bývá obvykle umístěna v garáži, ve sklepě, v technické místnosti, pod schody v suterénu, ale vždy mimo obytný prostor. 

Za zmínku stojí i varianty, kdy je prach dopraven potrubím až do centrální jednotky, kde se smíchá s vodou a po jejím naplnění se automaticky vypouští do kanalizace. Připočtete-li k tomu snadnou manipulaci s lehkou hadicí, tichý provoz a celou řadu praktických doplňků, nástavců a štěrbinových zásuvek, je zřejmé, že doposud nebyl vynalezen efektivnější, hygieničtější a spolehlivější způsob vysávání.

Kvalita a trvanlivost

Odpověď na otázku, jaký je rozdíl mezi centrálním vysavačem a přenosným či robotickým vysavačem, se dá vyjádřit jednou větou: Centrální vysavač není pouhý spotřební výrobek, ale spíše je namístě hovořit o technologii. A aby toto zařízení mohlo bez problémů sloužit desítky let, musí mít určité vlastnosti, kterých se současným běžným spotřebním výrobkům často nedostává. Jde o kvalitní materiály v dostatečných tloušťkách a pevnostech, které se ani po desítkách let neopotřebují.

Potvrzují to i zkušenosti z Kanady, domovské země centrálních vysavačů, kde se tímto způsobem vysává už přes půl století. Ve prospěch centrálních vysavačů hovoří i to, že ani po padesáti letech se nikomu nepodařilo tento způsob vysávání překonat. Bez nadsázky se tedy jedná o nejzdravější vysávání pro váš čistý domov.

Už vás nebaví vdechovat prach s alergeny a trápit se s neúčinnými a hlučnými vysavači? Pořiďte si vysavač centrální. Tichý a výkonný agregát odvede vysátý vzduch mimo obytné prostory a díky lehké hadici a vysávacím štěrbinám získá pojem čistý domov nový obsah. (Foto: HUSKY)

S láskou k přírodě

Ohleduplný přístup k přírodě čím dál tím víc nabývá na důležitosti, což klade požadavky na výrobce i spotřebitele. Proto nikoho nepřekvapí, že jedním z důvodů, proč si lidé pořizují do domů i bytů centrální vysavače je snaha ulevit životnímu prostředí. Platí to bezezbytku pro významného kanadského výrobce centrálních vysavačů HUSKY, kdy je při výrobě kladen důraz na využití snadno recyklovatelných materiálů.

Systémy centrálního vysávání společnosti HUSKY se skládají převážně z recyklované oceli a hliníku, dvou nejvíce recyklovaných materiálů na světě. To je významná úspora energie, protože recyklace hliníku a oceli využívá o 95 % méně energie než jejich výroba z nových materiálů, což výrazně snižuje emise skleníkových plynů. Navíc hliník a ocel lze recyklovat znovu a znovu, což snižuje znečištění půdy a vody způsobené těžbou. Tím, že HUSKY místo obvyklých plastů používá k výrobě komponentů centrálních vysavačů kovy, tak eliminuje znečištění plasty půdy, vodních toků a oceánů.

S environmentálními dopady souvisí také otázka, kolik let vám vysavač vydrží. Přenosný vysavač budete v průměru vyměňovat každých 5 až 8 let a vše skončí na skládkách odpadu. Na druhou stranu, systémy Husky jsou vybudovány tak, aby vydržely, takže se správnou péčí a údržbou vám centrální vysavač Husky bude bezproblémově sloužit celý život. Což potvrzuje i unikátní záruka 25 let.

Dostatečný výkon

V posledních letech došlo ze strany Evropské komise k omezení výkonu domácích vysavačů, kdy nejsou povoleny vysavače nad 900 wattů. Centrálních vysavačů se naštěstí tato omezení netýkají a jsou z tohoto nařízení vyjmuty, což ale znamená, že pokud chcete opravdu kvalitně v domě vysát prach a nechcete přejíždět koberec několikrát po sobě, abyste úspěšně vysáli všechny nečistoty a prach, půjde to pouze s centrálním vysavačem. S méně výkonnými přenosnými vysavači trvá úklid mnohem déle, protože systémy centrálního vysávání jsou 4 - až 8krát výkonnější než přenosné vysavače či vysávací mechanismy. To znamená, že úklid provedete efektivněji a v kratším čase.

Oslavte s námi 50 a 25 let!

Už vás nebaví vdechovat prach s alergeny a trápit se s neúčinnými a hlučnými vysavači? Pořiďte si vysavač centrální. Tichý a výkonný agregát odvede vysátý vzduch mimo obytné prostory a díky lehké hadici a vysávacím štěrbinám získá pojem čistý domov nový obsah. (Foto: HUSKY)Jedním z hlavních  kritérií, které svědčí o kvalitě daného výrobce, je spokojenost zákazníků s daným výrobkem. A právě mezi takové časem prověřené a mnoha zákazníky ověřené jsou centrální vysavače společnosti HUSKY. Jedná se o kanadskou společnost se sídlem v Québeku, která se právem řadí mezi světovou špičku mezi výrobci centrálních vysavačů, o čemž svědčí padesátileté výročí vzniku této vysavačové legendy.

Společnost HUSKY má za ta léta na svém kontě mnoho  inovativních řešení v oblasti centrálního vysávání, což dokazuje nepřeberné množství instalací v soukromých i komerčních prostorách.

Silným a spolehlivým partnerem pro dovoz a instalaci centrálních vysavačů Husky je společnost Newag, která v roce 2018 oslaví dvacet pět let od svého vzniku. Společnost Newag má také velkou zásluhu na rozšíření kvalitních centrálních vysavačů u nás, včetně sítě spolehlivých prodejních a instalačních poboček.

Vánoční nadílka

V předvečer padesátiletého výročí společnosti HUSKY a pětadvacátého výročí společnosti Newag se obě společnosti rozhodli, že potěší své zákazníky a nadělí jim pod stromeček akci v podobě prémiového a limitovaného centrálního vysavače HUSKY Cyklon EVO s velmi příznivou cenou. Ve vánočním setu najdete kromě již zmíněného agregátu HUSKY Cyklon EVO také sadu příslušenství s hadicí a celonerezovou štěrbinovou zásuvkou do kuchyňské linky. Sadu příslušenství a štěrbinovou zásuvku tak máte zcela zdarma, navíc spojíte-li Vánoční akci 2017 s akcí Starý za nový, získáte slevu 40 %, což znamená, že místo 39 509 Kč bez DPH vás bude Vánoční set s agregátem HUSKY Cyklon EVO se zárukou 25 let stát 23 143 Kč bez DPH.

Zdroj: Inzertní sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem