Odpověď zní určitě ano. Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého partnera. Obraťte se na architekta, který se postará o vše, od první skici až po finální předání. Takovou službu dostanete v obchodní síti HANÁK.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Žijeme ve zrychlené době a ve chvíli, kdy začneme zařizovat nové bydlení, se často dostaneme do pasti. Nabídka je obrovská, vyhledávání časově náročné. Informací je tolik, že se v nich člověk ztratí nebo si přestane být jistý výběrem. Proto je výhodné najmout si profesionálního architekta.

Hanák ProCeram – Marina Island – realizace byt (Zdroj: HANÁK)

V obchodní síti HANÁK najdete profesionály, za kterými chodí klienti s celými projekty domů nebo bytů, protože ví, že tam dostanou prvotřídní služby a výrobky.  HANÁK má tzv. INTERIOR CONCEPT, ve kterém nabízí veškerý nábytek a interiérové dveře na míru sladěné v designu a kvalitě. Klient už nemusí chodit nikam jinam, vystačí si plně s tímto dodavatelem.

Hanák nábytek – otevřená šatna dýha (Zdroj: HANÁK)

Architekti u HANÁKA pracují mj. s realizacemi a virtuálními prohlídkami vzorových bytů. Díky nim vidí klient od počátku, jak může vypadat celý jeho byt zařízený v jedné značce. HANÁK je oblíbený díky vlastnímu designu a originálním kolekcím nábytku. Každý rok přináší novinky, letos například krásné sety jídelních stolů a židlí, nové ložnice nebo dětské pokoje.

Hanák nábytek – ložnice, koupelna Premium (Zdroj: HANÁK)

HANÁK se objevuje i v různých developerských projektech, kde vybavuje celé interiéry včetně dveří. Spolupracuje se společnostmi jako CENTRAL GROUP, CRESTYL, DARAMIS, PSJ INVEST a další.

Dětský pokoj HANÁK žlutý (Zdroj: HANÁK)

A co je nového v rámci spotřebičů doporučovaných do kuchyní HANÁK? Pravděpodobně znáte reklamní slogan „Kuchyně, které šéfujete vy“, který patří prémiové značce AEG. Její skvělé spotřebiče nové řady Mastery spolupracují unikátním způsobem a pozvednou vaření na vyšší úroveň. Každý výrobek je perfektně připraven plnit svou úlohu, sladit se s potřebami kuchaře a okamžitě reagovat na všechny pokyny.

AEG kuchyňská sestava (Zdroj: HANÁK)

Tyto nové spotřebiče nabízí vše, co potřebujete – precizní ovládání, skvělý výkon při nízké spotřebě energie, rychlost a vysokou míru samostatnosti. Začneme multifunkčními troubami. Díky parní troubě odhalíte skutečný chuťový potenciál potravin, které běžně konzumujete. Příprava pokrmů v této troubě zvýrazní přirozenou chuť každé ingredience a zachová jeho přirozenou barvu a strukturu. Vaření v páře uchovává všechny vitaminy, stopové prvky a živiny. Pokrmy není třeba výrazně solit či kořenit, nemusíte ani přidávat tuky.

AEG indukční deska (Zdroj: HANÁK)

Indukční desky AEG Mastery jsou rychlé, přesné a dokonale flexibilní. Díky kompaktnímu designu skvěle zapadnou do každé moderní kuchyně. Příjemně vás překvapí svým intuitivním ovládáním, které bleskově zohlední vaše požadavky.

Čtyři samostatné segmenty varné desky se mohou díky funkci FlexiBridgeTM spojit do různě velkých celků a vytvořit tak velkou varnou plochu, jaká je zrovna třeba. Propojením všech segmentů vznikne jedna z největších varných ploch s výjimečně rovnoměrným rozvodem tepla, která je ideální pro nadstandardně velké hrnce. Funkce PowerSlide® umí vytvořit speciální varné plochy s předdefinovanými teplotami. Díky tomu lze snadno přejít z varu na mírné vření, aniž by bylo potřeba měnit nastavení desky.

AEG myčka Comfortlift AEG (Zdroj: HANÁK)

Nesmíme zapomenout ani na myčky nádobí ComfortLift®, které představují mytí na té nejvyšší úrovni. Unikátní systém myček ComfortLift® umožnuje hladce nadzvednout spodní koš na nádobí na úroveň horního koše, proto už není potřeba se při manipulaci s nádobím ohýbat. Technologie AirDry s koncem cyklu otevře dvířka o 10 centimetrů. Nádobí se prouděním vzduchu přirozeně osuší a zároveň se sníží spotřeba energie. Díky vyjímatelné příborové zásuvce je lépe využit prostor a myčka pojme až 15 sad nádobí.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem