Topná tělesa do koupelen byla donedávna vnímána jako nutnost, která ale nijak nezkrášlovala interiér. Časy se ale mění a tato doba je už minulostí.

Otopná tělesa se již nevybírají pouze podle velikosti, ale také podle toho, jaká barva, či tvar se nám do naší koupelny hodí. A z designových produktů je opravdu radost vybírat.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

SAPHO ELIT E-614Otopné těleso ELIT - zaujme na první pohled svou asymetričností a ozdobnou masivní chromovou lištou. Standardně se dodává ve stříbrné barvě (pochromovaná ocel) a v levém i pravém provedení. Otopné těleso je možné kombinovat s ústředním a elektrickým topením.

Otopné těleso LIB­RA - nová dimenze připomíná rám obrazu, která probudí Vaší fantazii. Tento designový skvost se bude nejlépe vyjímat v moderní koupelně v minimalistickém stylu. Standardně se dodává ve stříbrné barvě a pouze pro napojení na ústřední topení.

! Prohlédněte si on-line NEJVĚTŠÍ KATALOG RODINNÝCH DOMŮ !

Vhodné i do menších prostor

Otopné těleso ROSY - elegantní a variabilní těleso, které se přizpůsobí prakticky jakémukoli prostoru. Je tedy vhodné i do menších či členitých prostor.  Lze si vybrat šířku, výšku, hloubku, topný výkon, barvu a také i horkou novinku - potisk. Tento model lze dodat i v elektrickém provedení pod názvem ROSY Elektric (rozměr 1 800 x 224 mm).

SAPHO LIBRA L-606

ROSY Picture - otopné těleso, které může vypadat úplně stejně jako obraz. Speciální patentovanou technologií nástřiku se na něj nanese jakýkoli obrázek, nebo např. fotografie rodiny. Zájemce jen dodá data (fotografie, obrázek), která si přeje vytisknout na své nové koupelnové topení. Cena za základní provedení s fotografií stojí 18 500 Kč (rozměr 1 200 x 616 mm).

Aby koupelna měla určitý styl

Nečekaný zájem o tuto novinku potvrzuje, že lidé neberou otopná tělesa jen jako nezbytnou funkční záležitost, ale mají zájem o to, aby i koupelna měla určitý styl a design.

Sušák ručníků na otopné žebříky - nestačí vaše otopné těleso pojmout všechny mokré ručníky? Novinkou je přídavný sušák ručníků v provedení chrom a mosaz. Stačí ho jen jednoduše zaháknout na stávající těleso a hned máte podstatně více odkládací plochy.

text: www.mujdum.cz, foto: archiv firem

logo MessengerPoslat Messengerem