Když se spojí pěkný design s perfektní funkčností, můžeme mluvit o dokonalosti. Kdo by to řekl, že se budeme zabývat toaletou? Ovšem právě toaletu používáme denně a čistota je významná. 

(Komerční prezentace)

AquaBlade TechnologyJednou z nejdůležitějších funkcí toalety je splachování. Výrobci sanitární techniky se systémům splachování věnovali různým způsobem a čas od času se na trhu objevilo něco nového. Hodně se mluvilo o úsporách, masivních proudech vody, ale skutečně efektivní způsob splachování jakoby stále unikal.

Postupně vznikaly dokonalejší systémy, které do určité míry dobře splachovaly, ale třeba za cenu ostřiku vně toaletní mísy, a navíc obvykle zůstávalo přibližně 20 % mísy neumytých. Což prostě nebylo ideální. Až nyní však přišel systém AquaBlade se zcela novým řešením. Na trh ho uvedla společnost Ideal Standard, která mimo jiné vymyslela pákovou baterii a celou řadu jiných inovativních a převratných technologií.

Revoluční splachování = AquaBlade®

V čem je tedy nový systém výjimečný? AquaBlade umí perfektně opláchnout 100 % povrchu mísy, takže ji udržuje téměř dokonale čistou. Toho bylo docíleno tím, že hladký a mírně zakřivený oplachovací kanálek byl umístěn až k hornímu okraji mísy, zmizel tedy klasický převislý oplachovací kruh, kde se usazovaly nečistoty, nasměroval se správným způsobem proud vody a díky vnitřnímu tvaru mísy se vytvořila dokonalá kombinace elegantního vzhledu a maximálního výkonu.

AquaBlade technologie díky vylepšenému směrování proudu vody rovněž výrazně snížila riziko stříkání vody během splachování, což znamená, že se méně bakterií dostává mimo mísu. K tomu všemu musíme ještě přidat překvapivě tiché splachování a skutečně nízkou spotřebu vody. Výsledek je neuvěřitelný.

AquaBlade umí perfektně opláchnout 100 % povrchu mísy, takže ji udržuje téměř dokonale čistou. (IDEAL STANDARD)

AquaBlade® v kolekci Connect Air

Letošní novinkou mezi koupelnovými kolekcemi je Connect Air od společnosti Ideal Standard, jenž navazuje na veleúspěšnou kolekci Connect. Své zákazníky oslovuje nová řada lehkostí, čistými a hlavně elegantními tvary. Na první pohled je zřejmé, že autoři hledali inspiraci v přírodě.

Uživatel rozhodně nebude trpět pocitem tuctovosti a těžkopádnosti. Ba právě naopak. Důraz byl ovšem kladen i na propracovanost všech detailů, zejména pak v přechodech mezi jednotlivými křivkami a užitkovými plochami.

Příjemným překvapením je užitkovost. Ta se projevuje nejen v rozmanitosti a uspořádání, například nábytku, ale i v technice. Je tedy nasnadě, že v kolekci Connect Air nechybí u všech klozetů revoluční technologie splachování AquaBlade®.

Další informace získáte na www.idealstandard.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem