Na detailech záleží. To bude možná první, na co pomyslíte, až v ruce budete držet nový dálkový ovladač Nina IO pro centrální ovládaní až 60 zařízení (stínení, světla, vjezdové brány, garážová vrata ad.). Jeho dotyková obrazovka a ergonomie vás okouzlí, nové funkce zase dost možná zpříjemní každý váš den.

(Komerční prezentace)

Letošní novinky Nina IO a Nina Timer IO od Somfy by vám zkrátka neměly uniknout z několika důvodů. Jedná se o produkty, které posouvají ovládání domácnosti na intuitivní záležitost. Zní to možná nadneseně, ale je to tak.

Dotyková obrazovka s jednoduchým uživatelským rozhraním zaručuje rychlé, přehledné a snadné ovládání celé domácnosti, které zvládne každý její člen. Stačí jeden dotek a můžete ovládat, integrovat, ukládat do paměti a nastavovat všechna zařízení ve svém domě. Skvělá ergonomie a příjemný povrch zase dokážou proměnit užívání ovladačů v zážitek.

Nina IO - přesné ovládání až 60 jednotlivých zařízení nebo 30 jejich skupin (Zdroj: SOMFY)

A jaké nabízí Nina funkce?

Nina IO

- Přesné ovládání až 60 jednotlivých zařízení nebo 30 jejich skupin

- Vytváření scénářů chování domácnosti

- Rozpoznání všech zařízení a jejich ovládání z jediného displeje

- Ovládání pohybem (u produktů Somfy) – stačí se dotknout obrazovky a ovládat zařízení jednoduchým pohybem ruky

- Čtyři různé barvy a materiály krytů

Nina Timer IO (hlavní foto článku) je centrální dálkové ovládání se všemi výhodami ovladače Nina doplněné o funkci časovače. Takže si stačí naprogramovat scénáře dle vašich potřeb nebo běžně stráveného dne a ovladač může řídit domácnost za vás.

Pro lepší představu můžete shlédnout video: 

Více na www.somfy.cz

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem