S blížícím se létem si snad každá žena přeje být ještě svůdnější než obvykle. Kvůli dokonalým křivkám ale nemusíte žít několik měsíců pouze na zeleninovém salátu. Existuje i jednodušší cesta, jak se vyhnout nadbytku kalorií a přitom si dopřát vynikající a chutné jídlo. S parním hrncem a stolními grily si udržíte štíhlou linii i v době zahradních párty a večírků a navíc uděláte něco pro své zdraví.

Zdravý gril Philips HD 4467/90 zajistí odtékání přebytečného tuku do přiložené nádobky, což je velmi zdravé a ideální pro přípravu masa a potravin, které obsahují přebytečný olej. Navíc lze gril používat ve 3 grilovacích polohách: kontaktní gril, trouba, velký stolní gril. S jedním přístrojem tak můžete připravit mnoho různých pokrmů: ryby, maso, zeleninu, ale například i sýrové toasty nebo mexickou quesadillu.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

Zdravý gril Philips HD 4467/90. Cena 1999 Kč.Perfektní chuť zaručuje vysoká teplota grilovacích desek: v okamžiku kontaktu s povrchem grilu začne jídlo syčet a vytvoří se na něm chutná kůrka, která veškerou šťávu a vůni udrží tam, kde patří - uvnitř. Nepřilnavý povrch grilu brání přilepení připravovaného jídla a čištění dále usnadňují odnímatelné části, které lze mýt v myčce na nádobí. Gril pohodlně uskladníte ve svislé poloze s úhledně složeným kabelem. K uspořádání barbecue párty tak nepotřebujete rodinný dům se zahradou.

Stolní grily

Stolní gril Philips HD 4419 o celkovém rozměru 300 x 370 mm. Cena 2499 Kč.Skladný je také stolní gril Philips HD 4419 o celkovém rozměru 300 x 370 mm. Ten nabízí silnou vysokoteplotní grilovací desku s žebrovanou i hladkou plochou. Hladký povrch je vhodný pro osmahnutí zeleniny nebo pro grilování malých kousků jídla. Žebrovaný povrch zase vytváří neodolatelný dojem potravin, připravovaných na ohni. Přebytečný tuk je samozřejmě odváděn do odnímatelné nádoby.

Pro větší bezpečnost je gril vybaven automatickým vypínačem, tepelně izolovanou rukojetí a protiskluzovými ploškami zabraňujícími nechtěnému sklouznutí. Součástí balení je i praktická stěrka pro obracení, míchání a odebrání jídla.

Parní hrnec se speciálním zvýrazňovačem chutí

Parní hrnec Philips HD 9160 je vybaven speciálním zvýrazňovačem chutí Flavour Booster. Cena 3999 Kč.Vaření v páře je vůbec nejzdravějším způsobem tepelné úpravy potravin. Parní hrnec Philips HD 9160 je vybaven speciálním zvýrazňovačem chutí Flavour Booster, aby jídlo v něm připravené bylo nejen zdravé, ale i chutné. S chytrými předvolbami časování pro různé druhy potravin vždy dosáhnete dokonalého výsledku, a to i při přípravě choulostivých pokrmů, jako je rybí maso.

Díky funkci Gentle Steam, která zajišťuje důkladnou přípravu rybího masa při šetrné teplotě 80°C, je zachována jeho jemná struktura a delikátní chuť. Některé potraviny, jako je například již zmíněná ryba nebo rýže, vždy chutnají lépe, pokud jsou během vaření v páře v omáčce, ve vývaru nebo ve vlastní šťávě. Proto tento parní hrnec z řady Alu nabízí odpovídající misku pro snadné vaření jídel ve vlastní šťávě, nebo připravené omáčce.

Pro pohodlné používání je možné dolévat vodu do zásobníku parního hrnce i v průběhu vaření, aniž byste jej museli jakkoliv rozebírat či otevírat. Speciální prostor pro uložení elektrické šňůry a do sebe zapadající nádoby zase snižují prostorovou náročnost přístroje při jeho uskladnění.

text a foto: www.philips.cz, Tomáš Horáček

logo MessengerPoslat Messengerem