Bosch představuje novou indukční varnou desku, která se díky integrovanému odsávání postará i o čistý vzduch v kuchyni. Novinka v sobě skrývá to nejlepší z obou oblastí, šetří místo a nabízí maximální flexibilitu při plánování kuchyně.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Bosch představuje novou indukční varnou desku, která se díky integrovanému odsávání postará i o čistý vzduch v kuchyni. Novinka v sobě skrývá to nejlepší z obou oblastí, šetří místo a nabízí maximální flexibilitu při plánování kuchyně. (Zdroj: Bosch)80cm indukční varná deska s integrovaným odsáváním PVS851F21E kombinuje ty nejlepší technologie dvou špičkových spotřebičů do jednoho modelu. Vaření na indukci je rychlé, jednoduché a bezpečné. Novinka navíc nabízí řadu inovativních funkcí, které vaření maximálně usnadní. Pokud potřebujete vařit ve větších pánvích nebo pekáčích, jedním stisknutím tlačítka CombiZone zkombinujete dvě varné zóny do jedné velké plochy. Díky inovativní funkci MoveMode můžete jednoduchým posunem hrnce změnit stupeň výkonu. Když aktivujete funkci MoveMode, varná plocha CombiZone se rozdělí do dvou přesně nadefinovaných varných zón s rozdílnými stupni výkonu. Vpředu tak například přivedete při nejvyšším stupni výkonu pokrm k varu a posunem dozadu budete teplotu udržovat pomocí nejnižšího výkonového stupně. S dokonalým smažením při správné teplotě pomůže senzor PerfectFry. Různé druhy olejů se totiž začínají přepalovat při různě vysokých teplotách a vhodnou úroveň je často obtížné udržet. Senzor na smažení PerfectFry pohlídá správnou teplotu za vás. Stačí nastavit požadovaný stupeň teploty podle toho, jestli připravujete například vajíčka, palačinky, řízky nebo steaky, a senzor zajistí, že se všechno perfektně a rovnoměrně usmaží, bezpečně a bez přepálení.

Bosch představuje novou indukční varnou desku, která se díky integrovanému odsávání postará i o čistý vzduch v kuchyni. Novinka v sobě skrývá to nejlepší z obou oblastí, šetří místo a nabízí maximální flexibilitu při plánování kuchyně. (Zdroj: Bosch)

Varná deska s integrovaným odsáváním odfiltruje výpary z vaření právě tam, kde vznikají. Pára a kouř stoupají maximální rychlostí jeden metr za sekundu. Díky výkonnému motoru EcoSilence Drive™ se okamžité odsají a nedostanou se dále do obytného prostoru. Vysoce účinný filtrační systém odstraňuje ze vzduchu mastnotu a tuhé částice. Indikátor upozorní na potřebu čištění tukového filtru. Stačí ho vložit do myčky nádobí a zvolit program na 50 °C.

Kombinace indukční desky s integrovaným odsáváním nabízí zcela nové možnosti designu kuchyně. Malé prostory vypadají bez zavěšených odsavačů větší a nad desku je možné umístit lampu nebo odkládací plochy. U ostrůvkových kuchyňských linek nic nebrání pohledu do další obytné části. Novinka je také vhodným řešením pro místnosti se šikmými střechami. Díky kompaktním rozměrům odvětrávací jednotky lze varnou desku instalovat do korpusu standardních rozměrů a omezení úložného prostoru pod ní je minimální.

Bosch představuje novou indukční varnou desku, která se díky integrovanému odsávání postará i o čistý vzduch v kuchyni. Novinka v sobě skrývá to nejlepší z obou oblastí, šetří místo a nabízí maximální flexibilitu při plánování kuchyně. (Zdroj: Bosch)

Více na Bosch-home.com/cz

Domácí spotřebiče Bosch si můžete prohlédnout v showroomu věnovaném výhradně domácím spotřebičům: Brand Experience Center. Pravidelně zde také probíhají ukázková vaření, při kterých zažijete spotřebiče v akci a ochutnáte, jaké lahůdky lze s jejich pomocí snadno a rychle připravit. Více na Becpraha.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem