Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Chystáte se renovovat vaše bydlení? Přijďte načerpat inspiraci na veletrh nábytku MOBITEX, který se koná od středy 22. dubna do soboty 25. dubna se na brněnském výstavišti. Budou zde k vidění novinky a trendy ve vybavení interiéru, chybět nebudou ani bezplatná odborná poradenská centra zaměřená na výběr kvalitního nábytku nebo představení českých výrobců nábytku. Chybět nebude ani poradenství zaměřené na výběr správného typu osvětlení do domácnosti. Souběžně konaný stavební veletrh IBF doplní veletržní nabídku o aspekty stavebnictví a technického zařízení budov.

Dobrá rada nad zlato – na veletrhu je však zdarma

Přijďte načerpat inspiraci na veletrh nábytku MOBITEX, který se koná od středy 22. dubna do soboty 25. dubna se na brněnském výstavišti.Vystavovatelé veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX představí novinky, ze světa nábytku, osvětlení a designu. Nabídku vystavovatelů doplňují atraktivní poradenská centra zaměřená na výběr kvalitního nábytku nebo představení tradičních českých výrobců nábytku. Nesmíme opomenout ani poradenské centrum Architekt, v němž budou radit interiéroví architekti jak si vhodně a vkusně zařídit interiér. Špičkovou audiovizuální techniku jako součást moderního interiéru představí projekt Technologie&Design. V letošním roce se jako doprovodné akce konají také dvě zajímavé výstavy, jednou z nich je „Anonymní“ ohýbaný nábytek, druhou pak je výstava Český nábytek 2005 - 2015.

Praktická řešení vašich plánů na stavbu i rekonstrukci

Souběžně konaný stavební veletrh IBF rozšíří prezentovanou problematiku o novinky a trendy ze všech oborů stavebnictví a technického zařízení budov. Návštěvníci tak mají jedinečnou možnost nalézt různé alternativy řešení svých plánů na stavbu či rekonstrukci. Ty je možné navíc zkonzultovat s renomovanými odborníky v nezávislých odborných poradenských centrech. Poradenství se zaměří například na problematiku správných technologických postupů, aplikaci právních norem či energeticky úsporné stavění.

Jak správně zvolit vhodné osvětlení do domácnosti

Přijďte načerpat inspiraci na veletrh nábytku MOBITEX, který se koná od středy 22. dubna do soboty 25. dubna se na brněnském výstavišti.Nový projekt stavebního veletrhu IBF se bude věnovat poradenství s výběrem vhodného typu osvětlení do domácnosti. V rámci pavilonu P budou vytvořeny vzorové místnosti jako pracovna, kuchyň nebo obývací pokoj, které budou osvětleny různými druhy svítidel. Návštěvníci si je budou moci v reálných podmínkách vyzkoušet. Tyto praktické ukázky budou doplněny doprovodným programem a poradenským centrem. Projekt připravujeme ve spolupráci se společnostmi ABB, OSRAM Česká republika, Studio Jasyko a Pražská energetika.

Nová zelená úsporám a Operační program Životní prostředí na stavebním veletrhu IBF

Aktuální výzvy a dotační možnosti zaměřené na úspory energií a lepší způsoby vytápění obytných domů, které nabízí program Nová zelená úsporám, a také novinky v Operačním programu Životní prostředí 2014–2020 vám představí Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR. Denně od 13 hodin a poté v každou celou hodinu se můžete také zúčastnit seminářů na našem stánku, kde vám představíme postup k získání dotace v programu Nová zelená úsporám krok za krokem.

Legendární reprosoustavy se vrací

Přijďte načerpat inspiraci na veletrh nábytku MOBITEX, který se koná od středy 22. dubna do soboty 25. dubna se na brněnském výstavišti.JASYKO s.r.o. představí na veletrhu MOBITEX legendární reprosoustavy B&W Nautilus. Tento etalon kvality zvuku a designu za 2 miliony Kč bude připojen k 8-mi nekompromisním zesilovačům Classe a řídícímu systému pro inteligentní domy Crestron. Přijďte si poslechnout hudbu ve vysokém rozlišení, ze síťového úložiště, vybíranou na tabletu, kterým můžete současně řídit technologie domu, ale i z klasického gramofonu slavícímu velký návrat. Celková cena sestavy pro nejnáročnější zákazníky je okolo 4 milionů Kč. Kupte si vystavenou sestavu a jako milý dárek dostanete osobní automobil.

Zahrada a hobby má na veletrhu zelenou

Stavební veletrh IBF myslí také na milovníky zahradničení a zahradní architektury. Na více než 1 500 m2 přinese téma zahrada a hobby praktické ukázky, inspiraci a poradenství ze vzorových zahrad, ale i možnost vyřešit s renomovanými odborníky své plány na vlastní zahradu. Součástí nabídky jsou také dřevěné doplňky do zahrad, zahradní nábytek. V letošním roce dojde k rozšíření nabízeného sortimentu o zahradní techniku, ruční nářadí a další potřeby pro kutily.

HECHT představí nabídku pro dílnu i zahradu

Přijďte načerpat inspiraci na veletrh nábytku MOBITEX, který se koná od středy 22. dubna do soboty 25. dubna se na brněnském výstavišti.

V rámci projektu Zahrada a hobby představí a nabídne HECHT svůj sortiment pro dům, dílnu i zahradu. Na ploše více než 450 metrů se můžete těšit na kvalitní benzínové sekačky, elektrické sekačky či osvědčené sekačky vřetenové. Chybět nebudou ani kultivátory a křovinořezy. Při ukázkách práce se dřevem si jistě vyberete z nabídky řetězových pil, a štípaček dřeva, které ušetří spoustu námahy. Všechny domácí kutily určitě nadchne ucelená nabídka ručního nářadí, se kterým se stane každá domácí práce či rekonstrukce hračkou. Pro relaxaci po práci je nachystána zóna zahradního nábytku, který spolu s grily utvoří tu pravou pohodu. Z výstaviště tak určitě nikdo neodejde s prázdnou!

Veletrh PTÁČEK při veletrhu IBF

Souběžně se Stavebním veletrhem IBF bude probíhat v pavilonu V i Veletrh PTÁČEK společnosti PTÁČEK - velkoobchod, který bude zpřístupněn široké veřejnosti v pátek 24. a v sobotu 25. dubna. V rámci této akce představí společnost PTÁČEK - velkoobchod, a. s. svoji nabídku výrobků více než 130 dodavatelů z oboru topení – plyn – voda – sanita – inženýrské sítě.

Zastavte se také k nám stánek č. 26 do pavilonu P!

Zakupte si vstupenku online a navštivte nás již za 80 Kč. Zvýhodněné vstupenky získáte na www.bvv.cz – odkaz VSTUPENKY & REGISTRACE. Vyberte stavební veletrh IBF a zaplaťte online. Sleva platí pouze pro úspěšně provedenou online platbu.

Více informací naleznete na www.mobitex.cz nebo www.ibf.cz.

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem