Značka HANÁK i letos nabízí řadu novinek, mezi nimi novou kolekci stolů a stolků nebo nové ložnice. Z oblasti technologií ohlásil jako první u nás zavedení revolučního nano lakování (5% hluboký mat). Je opět nejméně krok napřed před konkurencí. 

(Komerční prezentace)

HANÁK NÁBYTEK patří k evropské špičce ve výrobě interiérového nábytku. Kromě nábytku na míru má jako jediný v sortimentu i vlastní interiérové dveře, dokonale sladěné kvalitou a vzhledem. 

Značka HANÁK je známá vysokou kvalitou svých výrobků a díky perfektnímu sladění (tzv. INTERIOR CONCEPT, domov v jednom designu a kvalitě) ji volí řada zákazníků. Nejlépe o tom vypovídá bohatá fotogalerie realizací od zákazníků na webu výrobce. Tam najdete konkrétní ukázky od vybavení menších bytů přes současné rodinné bydlení až po exkluzivní rezidence. Kuchyně, jídelny, obývací pokoje, ložnice, šatní skříně, nábytek pro koupelny, dětské pokoje a samozřejmě zmíněné interiérové dveře. Kvalitní vybavení znamená dobrou investici. Ať už stavíte nebo rekonstruujete, investujte do svého domácího komfortu. Investice se vám vrátí jak v čase, tak především v užitku a pocitu vnitřní spokojenosti.

A slíbené novinky? HANÁK na jaře představí velmi atraktivní kolekci nových stolů a stolků a také inovovaných ložnic. V úvodu léta navíc překvapí naprostou novinkou – vlastní limitovanou kolekcí sedacích souprav a také nabídkou židlí a křesel k jídelním stolům HANÁK.

HANÁK na jaře představí velmi atraktivní kolekci nových stolů a stolků a také inovovaných ložnic. V úvodu léta navíc překvapí naprostou novinkou – vlastní limitovanou kolekcí sedacích souprav a také nabídkou židlí a křesel k jídelním stolům HANÁK.

Značka je známá také tím, že neustále investuje do moderních technologií. Aktuálně jako první u nás zavedla nejmodernější technologii nano laků (laky v hlubokém 5% matu pro ještě přirozenější vzhled dřevin).

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem