Inspirujte se stylově zařízenými koupelnami. Vyberte styl, který máte rádi, který vás příjemně naladí a pocitově znásobí vaši relaxaci.

(Komerční prezentace)

Koupelna je prostor, který má své charakteristické využití a musí být dokonale funkční! Abyste se v ní cítili opravdu dobře, plnila to, co od ní očekáváte - byla pro vás skutečnou oázou relaxace, měla by být i správně sladěná. Jak barevně, tak i zvoleným stylem.

Inspirujte se unikátními koupelnovými koncepty, které pro vás připravila společnost SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ. Poradíme vám, jak sladit vybavení koupelny tak, aby výsledný dojem působil harmonicky, s jednotícími prvky ve zvoleném designu a stylu. Od obkladů na stěnách, přes dlažbu, sanitární keramiku, vodovodní baterie, až po koupelnové doplňky. Ať už zatoužíte po atmosféře francouzského venkova nebo naopak, vyhledáváte např. industriální strohost, v Siku si najdete to "své". Inspirujte se.

Zařiďte si koupelnu ve stylu Provence

Nechte se okouzlit stylem francouzského venkova. Barvy inspirované přírodou, světlé tóny, krémová, bílá nebo i šedá jsou to pravé. Sáhněte po dřevěném nábytku ve venkovském stylu. Lehce mořené dřevo, s patinou či s oprýskáním. K němu patří podlaha z prken, kamene nebo cihel. Klíčovou roli hraje správná volba doplňků. Chybět by neměly kvalitní tkaniny, lněné nebo bavlněné, v krémových nebo smetanových odstínech. Pro romantické duše jsou správnou volbou i drobné květinové vzory. Vykouzlíte s nimi útulnou atmosféru plnou vznešenosti a zážitků.

Harmonické plynutí energie v koupelně podle principů Feng Shui

Krásný design a tradiční učení Feng Shui se nevylučují. Koupelna podle principů Feng Shui vůbec neznamená, že se musíte zříci krásného, moderního designu - naopak! Koupelna je pro nás důležité místo, měla pro nás bý zdrojem energie i oázou klidu. A právě optimální zařízení prostoru podle filozofie Feng Shui nám poskytuje nemálo možností, jak toho dosáhnout. Vzdušnost a světlo jsou stejně důležité jako přívětivé barvy a harmonická kompozice jednotlivých zařizovacích předmětů. Pokud máme různé možnosti, jak osvětlit prostor, můžeme tak optimálně reagovat na naši aktuální náladu a potřeby.

Krásný design a tradiční učení Feng Shui se nevylučují. Koupelna podle principů Feng Shui vůbec neznamená, že se musíte zříci krásného, moderního designu - naopak! (SIKO)

Koupelna v industriálním stylu

Sebevědomý styl, plný charakteru a rafinovanosti. Není pro každého. Přesně takový je industrial. Styl inspirující se ve starých průmyslových provozech a dávno opuštěných továrních halách. Vysoké stropy, prosklené plochy, rámové konstrukce, obnažené trubky, staré tovární závěsné lampy či reflektory. Právě to přináší kýžený efekt.

Sebevědomý styl, plný charakteru a rafinovanosti. Není pro každého. Přesně takový je industrial. (SIKO)

S nádechem přírody

Dřevo, přírodní materiály a nekonečné množství jejich (více než precizních) imitací nepřestává fascinovat. A vždy v koupelně vytvoří nádech wellness stylu a na vás dýchne pohoda a útulnost. Příjemná atmosféra. Místo pro zasloužený relax po náročném dni. Nechte vyniknout absolutně dokonalému dřevěnému povrchu, přírodní kresbě dřeva i jeho nostalgické patině. Kombinujte jej s čistou jednoduchou linií zařizovacích předmětů, nejlépe v bílé barvě.

Dřevo, přírodní materiály a nekonečné množství jejich (více než precizních) imitací nepřestává fascinovat. (SIKO)

Koupelnové koncepty vás mohou inspirovat při hledání vlastního unikátního stylu při stavbě či rekonstrukci nové koupelny. Budeme se těšit, pokud vás nějaký z našich konceptů osloví a inspiruje, a my Vám budeme moci udělat radost. Těšíme se na vaši návštěvu v síti prodejen SIKO.

Další koupelnové koncepty si můžete prohlédnout na  www.siko.cz/koncepty.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem