Každá správná hospodyňka chce mít na svátky doma pořádek a útulno.  Proto jenom lítáme a uklízíme, pečeme a zdobíme. Vše musí být perfektní. Jak ale ten čas natáhnout? Vánoce jsou skoro za dveřmi a každá z nás pospíchá z práce domů nebo na nákupy. Kde vzít čas a energii navíc?

(Komerční prezentace)

Podle mě je nejdůležitější mít v kuchyni a vůbec v celém bytě to správné osvětlení. Bez toho se neobejdeme. Pokud nebude světlo dostatečné, nebudeme mít dostatek energie. Nevím, jak vy, ale já mám ráda prosvětlený domov. Nejen, že to hezky vypadá, ale mám tak skoro celoročně dobrou náladu a jsem nabitá pozitivní energií.

Jak může správné osvětlení šetřit čas?

Řešení je jednoduché. Když nemáme doma dostatek světla, všechno nám trvá déle. Úklid, pečení, vaření, zkrátka cokoli. Proto jsem dlouho bádala a radila se, jaké světlo zvolit a kam jej nejlépe umístit. Obrátila jsem se tedy na odborníky osvětlení z Light Works, kteří byli velmi ochotní a nápomocní.

Společně jsme vybrali světlo Metronome, které je velmi zajímavé již svým tvarem. Jen posuďte sami! Toto osvětlení je dostupné ve dvou barevných variacích – černé a bílé. Vzhledem k tomu, že preferuji čistou bílou barvu, vybrala jsem tu.

Metronome je hlavním zdrojem světla v mé kuchyni a také užitečným pomocníkem při vaření. Recepty na vánoční cukroví už nehledám celou věčnost, úlomky skořápek už lehce z mísy vytáhnu a také ta neskutečná pohoda. Ta je k nezaplacení.

Metronome je jedinečným modelem s množstvím pohyblivých pásků, které můžete lehce nastavit. Zvolíte si tak, zda chcete světla více či méně.  Tyto hliníkové pásky zajišťují originalitu. Většinou nenajdete dvě úplně stejně nastavená světla. Každý kus je originálem, kterým se můžete pyšnit.

Light Works se zaměřuje na designová i architektonická osvětlení předních světových návrhářů. Dokáží skloubit jedinečný design světla s vaším domovem a zároveň vyhovovat individuálním potřebám každého člověka.

Odborníci společnosti Light Works mi poradili také se světly v celém domě. Jejich profesionální a unikátní přístup ke každému je perfektní. S takovou péčí, s jakou se starali o mé požadavky a kolik trpělivosti se mnou měli, si nedokážu představit, že bych si vybrala jinde. 

Text: Marie N.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem