Jíst zdravě, udržet si štíhlou linii a zároveň si pochutnat. Tyto možnosti přináší unikátní spotřebič pro tepelnou přípravu brambor, masa, ryb a zeleniny. Pro vyvážené složení pokrmu stačí před vařením přidat jen jednu lžíci oleje a můžete použít různé druhy: olivový, kokosový, sezamový, oleje bohaté na omega 3 a omega 6 a další.

Absence přepalujícího se tuku znamená jídlo bez toxických látek. A díky malému množství oleje lze získat například hranolky, které obsahují pouhé 3% zdravého tuku a mají výbornou chuť. Díky kapacitě 1,5 kg surovin v něm můžete připravit pokrm pro celou rodinu. Nový spotřebič ActiFry Family je tedy ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí žít zdravě nebo musí dodržovat některou dietu nebo jen právě chtejí zhubnout. Součástí výrobku je i barevná brožura s recepty pro vaření.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

ActiFry Family zaručí při tepelné přípravě kontrolu množství a kvality použitého oleje. Maloobchodní cena 6 499 Kč.K udržení zdravého životního stylu a štíhlé linie je zapotřebí dodržovat základní výživová doporučení, pitný režim a mít dostatek pohybu. Základem je zdravě jíst a tedy i vařit. „Jíst zdravě neznamená jen zdravě nakupovat, neméně důležité je suroviny správně tepelně upravovat.", říká nutriční specialistka Mgr. Pavlína Kroužková a dodává: „Jedním z řešení je použití právě produktu ActiFry Family. Ten zaručí při tepelné přípravě kontrolu množství a kvality použitého oleje, respektive minimální ztrátu vitaminů a minerálů."

Tým odborníků Společnosti pro výživu

„Pokud dodržujeme výživová doporučení, předcházíme vzniku tzv. civilizačních chorob, jako jsou obezita, cukrovka či vysoké hladiny cholesterolu a krevních tuků, ale také snižujeme riziko vzniku některých onkologických onemocnění.", doplňuje Kroužková. V České republice tato doporučení sestavuje tým odborníků Společnosti pro výživu.

Parní hrnec VitaCuisine umožňuje snadnou, rychlou a zdravou přípravu jídel.S ActiFry Family můžete připravit nejen oblíbené hranolky, ale i masové pochoutky, zapečené brambory se zeleninou, speciality z mořských plodů nebo dokonce ovocné dezerty. Zdravého jídla není dosaženo na úkor chuti, proto se touto přípravou zavděčíte i dětem.

Potraviny neztrácejí přirozenou barvu a chuť

Výrobek doplňuje v rámci projektu Zdravě a chutně také parní hrnec VitaCuisine, který umožňuje snadnou, rychlou a zdravou přípravu jídel. V pokrmech připravených v páře dochází k minimálním ztrátám živin, vitamínů a minerálních látek. Potraviny také neztrácejí svoji přirozenou barvu a chuť. Tyto dva produkty jsou tedy ideální k vaření právě v období, kdy přichází jarní očista a touha po krásné postavě na letní sezónu.

Pikantní směs z králíka s houbami šitake, řapíkatým celerem  a jasmínovou rýží

Ingredience: 500g vykostěných králičích stehen, 2 ks šalotky, 2 mrkve, 2 stonky řapíkatého celeru, 4 stroužky česneku, 2 polévkové lžíce oleje, 150g hub šitake (žampiónů), 1 menší chilli paprička, 1 dcl kečupu, 1 dcl Drůbežího vývaru, 1 polevková lžíce kukuřičné mouky, lžička olivového oleje.

Postup: Maso nakrájíme na nudličky, osolíme, opepříme, potřeme česnekem s trochou olivového oleje a necháme marinovat v ledničce. Poté maso, nakrájenou šalotku, houby nakrájené na plátky, mrkev, pórek a řapíkatý celer na půl kolečka vložíme do ActiFry se dvěma odměrkami olivového oleje a necháme péct na barvu přibližně 10 minut. Potom přidáme kečup, rozdrcenou chilli papričku a drůbeží vývar smíchaný s kukuřičnou moukou. Rovnoměrně zalijeme a vaříme 5-10 minut dokud maso nezměkne a omáčka se nezahustí. Podáváme s vařenou jasmínovou rýží.

text a foto: www.tefal.cz, www.zdraveachutne.cz, Tomáš Horáček

logo MessengerPoslat Messengerem