Součástí našeho životního prostředí jsou také bakterie, roztoči i plísně. Jedním z nejvíce exponovaných kon­taktních prostředí je pro člověka jeho místo spánku - lůžko. Zde dochází ke styku lidského těla s prostředím, kde se díky vyšší teplotě a vlhkosti vyskytují roztoči a další mikroorganismy. Proto je důležité, aby se v lůžku nevytvářely podmínky vhodné pro život těchto mikroorganismů.

Nový materiál pro výrobu matrací CELLPUR® je unikátní studená pěna, která obsahuje celulózu TENCEL v práškové formě. Významnou vlastností celulózy je schopnost rychle a ve velkém množství na sebe vázat vlhkost a současně i schopnost tuto vlhkost rychleji uvolňovat odpařováním.

Kontakty na firmy a skrytý text se zobrazí až po registraci a přihlášení.

celý text

CELLPUR® dokáže během 3 hodin pojmout dvakrát více vlhkosti než standardní polyuretanové pěny bez přidané celulózy a současně dokáže vlhkost rychle a snadno uvolnit.

 Matrace AndreaKlima matrace je tak suché a příjemné a stává se nepříznivým pro život roztočů i jiných mikroorganismů.

Grando Alergik

JMP - STUDIO ZDRAVÉHO SPANÍ® představuje novou značkovou řadu matrací GRANDO ALERGIK, které jsou vyrobeny z pěny CELLPUR a jsou vhodné především pro osoby alergické, které trápí domácí prach, a všude tam, kde jsou speciální požadavky na hygienu lůžka.

Kompletní nabídku najdete na www.loznice.cz

logo MessengerPoslat Messengerem