Každá nová realizace nebo rekonstrukce interiéru začíná jako představa. Představa je jen iluze bez hranic a limitů. Aby se však představa proměnila v realitu, je dobré konzultovat možnosti s někým, kdo má zkušenosti.

(Komerční sdělení)

„Společnosti REHAU a KOOPLAST rozumí nábytku, a tak společně pro Vás připravili přehlídku inspirací pro zařizování Vašeho nového interiéru. Jde o reálné byty či rodinné domy, kde jsme řešili běžná úskalí různě velkých prostorů. Pomocí použití nábytkových rolet Vám představujeme zajímavé a praktické řešení pro vytvoření funkčního interiérového designu. Budeme velmi rádi, pokud si v našem katalogu najdete tu svou inspiraci pro Váš nový domov.“

Petr Shromáždil design a realizace interiérů

V novém Katalogu plastových profilů KOOPLAST od společnosti Rehau najdete spoustu inspirace na využití roletkových systémů v interiéru.

Klasicky řešené nábytkové skříňky potřebují spoustu místa. Roletkové systémy jsou naopak flexibilní a šetří prostor a díky roletkám se vyvarujete ulpívání prachu a nečistot na otevřených policích, střetu procházejících osob otevřenými dvířky, použití dvířek a výklopů v místech s nedostatkem prostoru, poškození okolních ploch nábytkovými dvířky, jako i nevzhledných a neuspořádaných otevřených polic. 

V novém Katalogu plastových profilů KOOPLAST od společnosti Rehau najdete spoustu inspirace na využití roletkových systémů v interiéru.

Pokud hledáte nová neotřelá prostorová řešení, rychlá řešení standardních a atypických požadavků i netradiční a moderní materiály, nábytkové komponenty od firmy REHAU jsou vždy novým přínosem při vytváření designu interiéru.

Z jednoduchého důvodu: nejsou pouze atraktivní na pohled, ale nabízejí i vysokou funkčnost při zachování nejvyšší kvality.

Dejte interiéru novou tvář.

Máte-li zájem o tištěný katalog, případně elektronickou verzi ve formátu pdf, pošlete, prosím, své jméno a adresu na email promo@mujdum.cz a do předmětu uveďte "Tištěný Katalog roletových inspirací". Katalogy budou zasílány do vyčerpání zásob.

VIDEO pro inspiraci:

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem