Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. uvedla na trh novou kolekci obkladů a dlažeb RAKO NEWS 2014. Letošní představení novinek je výjimečné i tím, že se jedná již o 130. rok existence značky RAKO. Novou kolekci letos tvoří celkem čtrnáct nových sérií, z nichž je osm určeno pro koupelny a šest pro estetické i funkční ztvárnění podlah.

V nové kolekci RAKO 2014 se promítá hned několik stylových linií, z nichž si vybere i zákazník s nejvyššími nároky. Jedním ze spojujících prvků, které se prolínají více koupelnovými sériemi je nový formát obkládaček 20 x 60 cm celkem ve čtyřech nových sériích.

Nová kolekce obkladů a dlažeb na rok 2014Kromě nového formátu letošní inovace vkusně kombinují lesklé a matné povrchy, neutrální či odvážné barevné tóny, jednobarevné nebo naopak výrazné motivy, dekorace a mozaiky. Za zmínku stojí série s názvem RAKO 1883 odkazující na dlouholetou tradici značky a na barevnost obkladů použitých ve vile Tugendhat. Samozřejmě nezapomínáme ani na úspěšné a osvědčené formáty 20 x 40 a 30 x 60 cm. 

Z hlediska designu kopírují letošní inovace současné přírodními trendy: imitace dřeva, kamene a betonu (či cementového povrchu), samozřejmě také s využitím u podlahových inovací. V tomto segmentu nabízíme skutečně špičkové produkty díky nové generaci technologie digitálního tisku, což je v současnosti nejmodernější způsob dekorování.

Přidanou hodnotou je kombinace s různými povrchovými úpravami standardní keramické technologie, od luxusních lappato dlaždic, přes standardní či reliéfní povrch oživený tiskem nebo posypem, až po dokonale protiskluzné dlažby s novým typem reliéfu pro venkovní použití.

Nové série si můžete prohlédnout na www.rako.cz.

(komerční prezentace)

logo MessengerPoslat Messengerem